دکتر علی معصومی

دکتر علی معصومی

تخصص قلب و عروق

تهران
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

درباره‌ی پزشک

فلوشیپ آنژیو پلاستی بالون و استنت انجام اکو کاردیوگرافی - داپلر رنگی در مطب آنژیوگرافی رگهای قلب باز کرد رگهای قلب با بالون یا فنر

کد نظام پزشکی

32900

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب دکتر علی معصومی

آدرس:

تهران میدان ونک کوچه صانعی پلاک ۱۹ واحد ۱۳ طبقه 4

تلفن:02188792342

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی معصومی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی معصومی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر علی معصومی
ملاحظات

مدت زمان انتظار بسته به شرایط مطب متفاوت می باشد.

دکتر علی معصومی
دکتر علی معصومی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی معصومی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی معصومی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی معصومی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی معصومی چقدر است؟
هزینه ویزیت علی معصومی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی معصومی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی معصومی کجا است؟
دکترعلی معصومی مطب دکتر علی معصومی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علی معصومی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علی معصومی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی معصومی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی معصومی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی معصومی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی معصومی چه زمانی است؟
دکتر علی معصومی از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی معصومی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی معصومی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر علی معصومی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی معصومی 5 از 5 است.

درباره دکتر علی معصومیدکترعلی معصومی dr ali masoomi از دکترهای متخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر علی معصومی در تهران میدان ونک کوچه صانعی پلاک ۱۹ واحد ۱۳ طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی معصومی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188792342 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی معصومی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی معصومی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی معصومی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی معصومی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی معصومی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.