دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر محمدرضا چادرباف

دکتر محمدرضا چادرباف

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

17370
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

بورد تخصصی زنان، زایمان و نازایی کالج جراحان بین المللی امریکا
جراحی ترمیم تناسلی، زیبایی،شکم، پستان و سکس درمانی
بیمارستانهای همکار: تندیس- مرکز جراحی قیطریه

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب دکتر محمدرضا چادرباف

آدرس:

تهران ،قیطریه، پایین تر از پارک نرسیده به اتوبان صدر ،مرکز جراحی نسیم قیطریه

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا چادرباف را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا چادرباف بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

پگاه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر واقعا انسانی بااخلاق و صبور هستن که به تک تک سوالای من با صبر وحوصله پاسخ میدن...ممنونم از زحمات بی دریغشون

پگاه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دراختیار گذاشتن وقت کافی برای بیمار،مهربان،باتجربه،کاردان،صبور.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدرضا چادرباف
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب دکتر محمدرضا چادرباف
تهران - تهران ،قیطریه، پایین تر از پارک نرسیده به اتوبان صدر ،مرکز جراحی نسیم قیطریه


نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو58,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا چادرباف را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا چادرباف نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا چادرباف در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا چادرباف چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا چادرباف با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا چادرباف می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا چادرباف کجا است؟
دکتر محمدرضا چادرباف 1 مطب در مطب دکتر محمدرضا چادرباف دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدرضا چادرباف را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا چادرباف امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا چادرباف در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا چادرباف در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا چادرباف متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا چادرباف چه زمانی است؟
دکتر محمدرضا چادرباف از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا چادرباف در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا چادرباف چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر محمدرضا چادرباف رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا چادرباف 5 از 5 است.
درباره دکتر محمدرضا چادرباف


دکتر محمدرضا چادرباف dr mohammadreza chaadorbaf از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر محمدرضا چادرباف در تهران ،قیطریه، پایین تر از پارک نرسیده به اتوبان صدر ،مرکز جراحی نسیم قیطریه واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا چادرباف می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09121155160 ،02188778180 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا چادرباف و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا چادرباف هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا چادرباف فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا چادرباف متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا چادرباف مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.