%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۰ کاربر)

درباره‌ی پزشک

مشاوره قبل از بارداری معاینات دوران بارداری کلیه جراحی های زنان هیسترکتومی سزارین

کد نظام پزشکی

۴۷۶۶۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب دکتر فرحناز معصومی

آدرس:

تهران میدان ونک کوچه صانعی پلاک ۱۹ واحد ۱۳

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرحناز معصومی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرحناز معصومی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۰ کاربر)

%۱۰۰
۱۰ کاربر از ۱۰ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر فرحناز معصومی
ملاحظات

بیماران عزیز ساعت نوبت دهی، زمان تقریبی حضور شما در مطب میباشد. لطفا صبور باشید.

دکتر فرحناز معصومی
دکتر فرحناز معصومی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرحناز معصومی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرحناز معصومی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرحناز معصومی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرحناز معصومی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرحناز معصومی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرحناز معصومی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرحناز معصومی کجا است؟
دکتر فرحناز معصومی 1 مطب در مطب دکتر فرحناز معصومی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فرحناز معصومی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فرحناز معصومی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرحناز معصومی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرحناز معصومی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرحناز معصومی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرحناز معصومی چه زمانی است؟
دکتر فرحناز معصومی از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرحناز معصومی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرحناز معصومی چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر فرحناز معصومی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرحناز معصومی 5 از 5 است.

درباره دکتر فرحناز معصومیدکتر فرحناز معصومی dr farahnaz masoomi از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر فرحناز معصومی در تهران میدان ونک کوچه صانعی پلاک ۱۹ واحد ۱۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرحناز معصومی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188792342 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرحناز معصومی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرحناز معصومی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرحناز معصومی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرحناز معصومی تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرحناز معصومی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.