دکتر ژیلا حضرتی

دکتر ژیلا حضرتی

تخصص داخلی

فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

تهران

کد نظام پزشکی

44386
%80
پیشنهاد(از 15 کاربر)

درباره‌پزشک

بیمارستان های همکار : محب مهر . مهراد

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

اطلاعات مطب دکتر ژیلا حضرتی

آدرس:

تهران خیابان شریعتی بالاتر از ظفر قبل از بیمارستان ایرانمهر خیابان پور مشکانی یا کودکان غزه ساختمان پزشکان بزرگمهر طبقه پنجم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ژیلا حضرتی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ژیلا حضرتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 15 کاربر)

%80
12 کاربر از 15 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  10 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

صدیقه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشکی در حد متوسط

رزا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر ماهری هستن

اکرم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

من تازه پیش خانم دکتر رفتم ..

شریفه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر کاملا برای مصرف دارو و نحوه استفاده و نیز روشهای سنتی درمان به بنده توضیح دادند

احسان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

القای حس آرامش- احترام به بیمار- صبوری

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ژیلا حضرتیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ژیلا حضرتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ژیلا حضرتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ژیلا حضرتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ژیلا حضرتی چقدر است؟
هزینه ویزیت ژیلا حضرتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ژیلا حضرتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ژیلا حضرتی کجا است؟
دکتر ژیلا حضرتی 1 مطب در مطب دکتر ژیلا حضرتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ژیلا حضرتی را ببینید.
+
آیا دکتر ژیلا حضرتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ژیلا حضرتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ژیلا حضرتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ژیلا حضرتی متخصص داخلی و گوارش و کبد بزرگسالان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ژیلا حضرتی چه زمانی است؟
دکتر ژیلا حضرتی از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ژیلا حضرتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ژیلا حضرتی چقدر است؟
تا کنون 15 نفر به دکتر ژیلا حضرتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ژیلا حضرتی 4 از 5 است.

درباره دکتر ژیلا حضرتیدکتر ژیلا حضرتی dr zhila hazrati از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر ژیلا حضرتی در تهران خیابان شریعتی بالاتر از ظفر قبل از بیمارستان ایرانمهر خیابان پور مشکانی یا کودکان غزه ساختمان پزشکان بزرگمهر طبقه پنجم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ژیلا حضرتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122611146-09337976048 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ژیلا حضرتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ژیلا حضرتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ژیلا حضرتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ژیلا حضرتی متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ژیلا حضرتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.