دکتر پیرایه فرزانه کاری

دکتر پیرایه فرزانه کاری

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

درباره‌ی پزشک

جراح و متخصص زنان زایمان و نازایی لاپاراسکوپی هیستروسکوپی انجام تست پاپ اسمیر، سونوگرافی، قراردادن آ.یو.دی، جراحی های سرپایی زنان، تست اچ.پی.وی، جراحی لاپاروسکوپی، انجام لیزر مونالیزا

کد نظام پزشکی

27901

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب دکتر پیرایه فرزانه کاری

آدرس:

تهران میدان ونک خیابان گاندی کوچه صانعی پلاک ۵۰

تلفن:02188207681

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پیرایه فرزانه کاری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر پیرایه فرزانه کاری
دکتر پیرایه فرزانه کاری
دکتر پیرایه فرزانه کاری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پیرایه فرزانه کاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پیرایه فرزانه کاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پیرایه فرزانه کاری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پیرایه فرزانه کاری چقدر است؟
هزینه ویزیت پیرایه فرزانه کاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پیرایه فرزانه کاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پیرایه فرزانه کاری کجا است؟
دکترپیرایه فرزانه کاری مطب دکتر پیرایه فرزانه کاری مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر پیرایه فرزانه کاری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر پیرایه فرزانه کاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پیرایه فرزانه کاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پیرایه فرزانه کاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پیرایه فرزانه کاری متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پیرایه فرزانه کاری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر پیرایه فرزانه کاری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر پیرایه فرزانه کاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پیرایه فرزانه کاری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر پیرایه فرزانه کاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پیرایه فرزانه کاری 0 از 5 است.

درباره دکتر پیرایه فرزانه کاریدکترپیرایه فرزانه کاری dr pirayeh farzaneh kari از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر پیرایه فرزانه کاری در تهران میدان ونک خیابان گاندی کوچه صانعی پلاک ۵۰ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پیرایه فرزانه کاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188207681 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پیرایه فرزانه کاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پیرایه فرزانه کاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پیرایه فرزانه کاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پیرایه فرزانه کاری متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پیرایه فرزانه کاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.