دکتر خدیجه حاجی نقی طهرانی

دکتر خدیجه حاجی نقی طهرانی

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

تهران

کد نظام پزشکی

48143

درباره‌پزشک

انجام نوار مغز
نوار عصب
داپلر گردن
نوار چشم

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب دکتر خدیجه تهرانی

آدرس:

تهران خیابان شریعتی بالاتر از ظفر قبل از بیمارستان ایرانمهر خیابان پور مشکانی یا کودکان غزه ساختمان پزشکان بزرگمهر طبقه پنجم

تلفن:02122617305

افتخارات

احذ دکتری عمومی در سال۱۳۷۳ از دانشگاه علوم پزشکی تهران

اخذ دکتری تخصصی در رشته مغز و اعصاب در سال ۱۳۷۷ از دانشگاه علوم پزشکی تهران

گذراندن دوره های تکمیلی جهت بیماری های عصب عضله در کشور فرانسه و اسپانیا

عضو هیئت مدیره و رییس کمیته درمان انجمن دیستروفی ایران

دانشیار بیماری های داخلی مغز و اعصاب و عضو هیئت علمی دانشگاه

مدیر گروه بیماری های داخلی مغز و اعصاب دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران

داور مجلات علمی پژوهشی داخلی و بین المللی

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر خدیجه حاجی نقی طهرانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر خدیجه حاجی نقی طهرانیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر خدیجه حاجی نقی طهرانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر خدیجه حاجی نقی طهرانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر خدیجه حاجی نقی طهرانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر خدیجه حاجی نقی طهرانی چقدر است؟
هزینه ویزیت خدیجه حاجی نقی طهرانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر خدیجه حاجی نقی طهرانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر خدیجه حاجی نقی طهرانی کجا است؟
دکتر خدیجه حاجی نقی طهرانی 1 مطب در مطب دکتر خدیجه تهرانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر خدیجه حاجی نقی طهرانی را ببینید.
+
آیا دکتر خدیجه حاجی نقی طهرانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر خدیجه حاجی نقی طهرانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر خدیجه حاجی نقی طهرانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر خدیجه حاجی نقی طهرانی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر خدیجه حاجی نقی طهرانی چه زمانی است؟
دکتر خدیجه حاجی نقی طهرانی از روز سه شنبه 18 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر خدیجه حاجی نقی طهرانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر خدیجه حاجی نقی طهرانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر خدیجه حاجی نقی طهرانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر خدیجه حاجی نقی طهرانی 0 از 5 است.

درباره دکتر خدیجه حاجی نقی طهرانیدکتر خدیجه حاجی نقی طهرانی dr khadijeh haji naghi tehrani از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر خدیجه حاجی نقی طهرانی در تهران خیابان شریعتی بالاتر از ظفر قبل از بیمارستان ایرانمهر خیابان پور مشکانی یا کودکان غزه ساختمان پزشکان بزرگمهر طبقه پنجم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر خدیجه حاجی نقی طهرانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122617305 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر خدیجه حاجی نقی طهرانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر خدیجه حاجی نقی طهرانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر خدیجه حاجی نقی طهرانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر خدیجه حاجی نقی طهرانی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر خدیجه حاجی نقی طهرانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.