دکتر طاهره صفا ایسینی

دکتر طاهره صفا ایسینی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

25728
%100
پیشنهاد(از 40 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب دکتر طاهره صفا ایسینی

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، روبروی خیابان دولت، کوچه میرزا تاراج(سیروس)، پلاک 3، طبقه همکف

تلفن:02122001084

بیمه‌های طرف قرارداد

 • صندوق شهرداری

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر طاهره صفا ایسینی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر طاهره صفا ایسینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 40 کاربر)

%100
40 کاربر از 40 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  19 نفر
 • 15-45 دقیقه
  15 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

خاطره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خانم دكتر خيلي صبور و مهربون و در عين حال بسيار مسوليت پذير و در كارشون حاذق هستند و من از ايشون بسيار رضايت دارم و به همه پيشنهاد ميكنم

بتول
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

قبل از ایشون جایی رفتم به خاطر فیبروم و کیست برای من از بیماری هیولا ساخت اول ازهمه صحبت از جراحی و تجویز زودهنگام آمپول یائسگی داد. اومدم پیش خانم دکتر صفا کلی بهم امید دادند و آزمایش جدید نوشتند. جلسه اول به نظرم عالی بود.

محدثه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خیلی خوش اخلاق و با صبر حوصله ای هستند

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار مهربان و صبور و منم کلا خیلی استرسی هستم اصلا به من استرس وارد نکردن موفق باشید خانم دکتر مهربان

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

ايشون خيلي باحوصله و برخورد خيلي خوب بيمار رو معاينه ميكنند

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر طاهره صفا ایسینی
نوبت مطب دکتر طاهره صفا ایسینی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان شریعتی، روبروی خیابان دولت، کوچه میرزا تاراج(سیروس)، پلاک 3، طبقه همکف

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر طاهره صفا ایسینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر طاهره صفا ایسینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر طاهره صفا ایسینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر طاهره صفا ایسینی چقدر است؟
هزینه ویزیت طاهره صفا ایسینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر طاهره صفا ایسینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر طاهره صفا ایسینی کجا است؟
دکتر طاهره صفا ایسینی 1 مطب در مطب دکتر طاهره صفا ایسینی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر طاهره صفا ایسینی را ببینید.
+
آیا دکتر طاهره صفا ایسینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر طاهره صفا ایسینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر طاهره صفا ایسینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر طاهره صفا ایسینی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر طاهره صفا ایسینی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر طاهره صفا ایسینی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر طاهره صفا ایسینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر طاهره صفا ایسینی چقدر است؟
تا کنون 40 نفر به دکتر طاهره صفا ایسینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر طاهره صفا ایسینی 5 از 5 است.

درباره دکتر طاهره صفا ایسینیدکتر طاهره صفا ایسینی dr tahereh safa isini از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر طاهره صفا ایسینی در تهران، خیابان شریعتی، روبروی خیابان دولت، کوچه میرزا تاراج(سیروس)، پلاک 3، طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر طاهره صفا ایسینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122001084 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر طاهره صفا ایسینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر طاهره صفا ایسینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر طاهره صفا ایسینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر طاهره صفا ایسینی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر طاهره صفا ایسینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.