%94
پیشنهاد(از 31 کاربر)

درباره‌ی پزشک

بورد تخصصی اعصاب و روان

درمان اختلالات افسردگی(افسردگی پس از زایمان- افسردگی فصلی - - -

درمان اختلالات اضطرابی و استرس(اضطراب منتشر- حمله پانیک- استرس پس از سانحه - - -

درمان اختلالات جنسی( اختلال زود انزالی- اختلال نعوظ- ترانس- - - 

درمان اختلالات خواب(بی خوابی- کابوس شبانه- 

درمان اختلال دو قطبی و افسردگی دوقطبی 

درمان اختلال وسواس فکری و عملی (وسواس کندن مو- وسواس بد ریختی بدن- -

درمان اختلالات شخصیت(اختلال شخصیت مرزی- اختلال پارانوئید- -

درمان اختلالات روانپزشکی کودک و نوجوان 

درمان اختلال بیش فعالی و عدم تمرکز در کودکان 

درمان اختلال اضطراب جدایی در کودکان 

درمان اختلال پرخاشگری در کودکان 

درمان اختلال تیک و لکنت زبان در کودکان 

درمان شب ادراری در کودکان 

درمان اختلال یادگیری در کودکان

آدرس وبسایت: dr-zakeri.com 

آدرس اینستاگرام: dr.faramarz_zakeri 

کد نظام پزشکی

90835

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب دکتر فرامرز ذاکری

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به مترو شریعتی، کوچه فلسفی، پلاک 5 طبقه اول واحد 1

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرامرز ذاکری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرامرز ذاکری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 31 کاربر)

%94
29 کاربر از 31 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  8 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  12 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر فرامرز ذاکری
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد . 

توجه توجه:حضور بیمار در زمان ویزیت الزامی میباشد.

دکتر فرامرز ذاکری
دکتر فرامرز ذاکری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرامرز ذاکری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرامرز ذاکری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرامرز ذاکری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرامرز ذاکری چقدر است؟
هزینه ویزیت فرامرز ذاکری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرامرز ذاکری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرامرز ذاکری کجا است؟
دکترفرامرز ذاکری مطب دکتر فرامرز ذاکری مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فرامرز ذاکری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فرامرز ذاکری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرامرز ذاکری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرامرز ذاکری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرامرز ذاکری متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرامرز ذاکری چه زمانی است؟
دکتر فرامرز ذاکری از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرامرز ذاکری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرامرز ذاکری چقدر است؟
تا کنون 31 نفر به دکتر فرامرز ذاکری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرامرز ذاکری 5 از 5 است.

درباره دکتر فرامرز ذاکریدکترفرامرز ذاکری dr faramarz zakeri از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر فرامرز ذاکری در تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به مترو شریعتی، کوچه فلسفی، پلاک 5 طبقه اول واحد 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرامرز ذاکری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122260067 ، 02122260068 ، 02122260069 ، 09128227165 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرامرز ذاکری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرامرز ذاکری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرامرز ذاکری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرامرز ذاکری متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرامرز ذاکری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.