دکتر غزاله سلیمانی

دکتر غزاله سلیمانی

پزشک طب سوزنی

تهران

درباره‌ی پزشک

پزشکی ورزشی - طب سوزنی

گذراندن دوره ی دو ساله طب سوزنی در چین

کد نظام پزشکی

100769

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک طب سوزنی

اطلاعات مطب دکتر غزاله سلیمانی

آدرس:

تهران، خیابان خ شریعتی خ میر داماد نرسیده به میدان مادر جنب بانک سینا پلاک 24 طبقه چهارم

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر غزاله سلیمانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر غزاله سلیمانی
ملاحظات
  • طب سوزنی - لیفت با نخ - کرایولیپولیز- RF لاغری - RF صورت- میکرونیدلینگ
دکتر غزاله سلیمانی
دکتر غزاله سلیمانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر غزاله سلیمانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر غزاله سلیمانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر غزاله سلیمانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر غزاله سلیمانی چقدر است؟
هزینه ویزیت غزاله سلیمانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر غزاله سلیمانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر غزاله سلیمانی کجا است؟
دکترغزاله سلیمانی مطب دکتر غزاله سلیمانی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر غزاله سلیمانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر غزاله سلیمانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر غزاله سلیمانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر غزاله سلیمانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر غزاله سلیمانی متخصص طب سوزنی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر غزاله سلیمانی چه زمانی است؟
دکتر غزاله سلیمانی از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر غزاله سلیمانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر غزاله سلیمانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر غزاله سلیمانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر غزاله سلیمانی 0 از 5 است.

درباره دکتر غزاله سلیمانیدکترغزاله سلیمانی dr ghazaleh soleimani از دکترهای متخصص طب سوزنی تهران هستند. مطب دکتر غزاله سلیمانی در تهران، خیابان خ شریعتی خ میر داماد نرسیده به میدان مادر جنب بانک سینا پلاک 24 طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر غزاله سلیمانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122915217,02122915216 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر غزاله سلیمانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر غزاله سلیمانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر غزاله سلیمانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر غزاله سلیمانی متخصص طب سوزنی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب سوزنی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر غزاله سلیمانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.