دکتر سید رضا شریف زاده

دکتر سید رضا شریف زاده

تخصص ارتوپدی

تهران

کد نظام پزشکی

196385
%100
پیشنهاد(از 10 کاربر)

درباره‌پزشک

متخصص ارتوپدی( جراحی استخوان و مفاصل) بورد تخصصی و عضو هییت علمی دانشگاه آرتروسکوپی تعویض مفصل شکستگی پزشکی ورزشی بیمارستان همکار : بیمارستان نور افشار

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب دکتر سید رضا شریف زاده

آدرس:

تهران خیابان شریعتی، بالاتر از حسینیه ارشاد، انتهای خیابان قبا، خیابان زیبا، پلاک 54، طبقه اول، واحد 1

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • کارمندان دولت

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید رضا شریف زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید رضا شریف زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 10 کاربر)

%100
10 کاربر از 10 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

احمد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار پزشک با اخلاق و با وجدان و ماهر و دلسوز هستند. یکی از بهترین جراح های ایران هستند. من و هر کسی که مراجعه کرده فوق العاده راضی بودیم.

ربابه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالي محشر بينظير خوشرو مودب كاربلد وارد و از همه مهمتر انسان واقعي

انسیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار دکتر حاذق و ماهر و همچنین خوش رفتار و خوش برخوردی هستند.

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک مهربان و ماهر و باسوادیه

منیر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

همه جا عالی فوق العاده هستن آقای دکتر، محترم و کاردان

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید رضا شریف زادهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید رضا شریف زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید رضا شریف زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید رضا شریف زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید رضا شریف زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت سید رضا شریف زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید رضا شریف زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید رضا شریف زاده کجا است؟
دکتر سید رضا شریف زاده 1 مطب در مطب دکتر سید رضا شریف زاده دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید رضا شریف زاده را ببینید.
+
آیا دکتر سید رضا شریف زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید رضا شریف زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید رضا شریف زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید رضا شریف زاده متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید رضا شریف زاده چه زمانی است؟
دکتر سید رضا شریف زاده از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید رضا شریف زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید رضا شریف زاده چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر سید رضا شریف زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید رضا شریف زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر سید رضا شریف زادهدکتر سید رضا شریف زاده dr seyyed reza sharifzadeh از دکترهای متخصص ارتوپدی تهران هستند. مطب دکتر سید رضا شریف زاده در تهران خیابان شریعتی، بالاتر از حسینیه ارشاد، انتهای خیابان قبا، خیابان زیبا، پلاک 54، طبقه اول، واحد 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید رضا شریف زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122915711,02122889533 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید رضا شریف زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید رضا شریف زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید رضا شریف زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید رضا شریف زاده متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید رضا شریف زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.