%۹۳
پیشنهاد(از ۲۶ کاربر)

درباره‌ی پزشک

فلوشيپ اسپاين از اتريش، فلوشيپ جراحي هاي مينيمال اينويزيو از ايتاليا، اندوكسكوپيك سرجری قاعده جمجمه ايران و آلمان

درمان تمامي بيماريهاي ستون فقرات و ضايعات مغزی مثل خونريزی، تومور، ضايعات عروقی، بيماريهای حركتي مثل پاركينسون، تشنج، سردرد، ضايعات اعصاب محيطی و اختلالات و بد فرمی ستون فقرات و جمجمه اطفال و بزرگسال، آسيبهای مغزی و نخاعی ناشی از حادثه

در مطب بررسی و درمان زخم، جراحی و ازون تراپی و منوال تراپی ( فيزيو دستي)، بريسهای ستون فقرات و طب سوزنی انجام می شود.

 همکار با بیمارستان ولی عصر، بیمارستان ناجا و بیمارستان لاله.

آدرس اینستاگرام: Drhamid kheradmand

کد نظام پزشکی

۵۵۸۷۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب دکتر حمید خردمند

آدرس:

تهران خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد خیابان مینا ساختمان سپهر طبقه چهارم واحد ۸

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حمید خردمند را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حمید خردمند بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۲۶ کاربر)

%۹۳
۲۴ کاربر از ۲۶ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۸ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۷ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر حمید خردمند
ملاحظات
 • انجام خدمات زیر در مطب صورت می گیرد:
  - جراحی های کوچک(توده های کوچک)
  - بخیه
  - دبریدمان زخم و ...
 • **تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد . 
 • لطفا مبلغ حق ویزیت را به صورت نقدی به همراه داشته باشید

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر حمید خردمند، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر حمید خردمند
دکتر حمید خردمند

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حمید خردمند را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمید خردمند نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمید خردمند در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حمید خردمند چقدر است؟
هزینه ویزیت حمید خردمند با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمید خردمند می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حمید خردمند کجا است؟
دکتر حمید خردمند 1 مطب در مطب دکتر حمید خردمند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حمید خردمند، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حمید خردمند امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمید خردمند در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حمید خردمند در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمید خردمند متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمید خردمند چه زمانی است؟
دکتر حمید خردمند از روز چهارشنبه 6 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حمید خردمند در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمید خردمند چقدر است؟
تا کنون 26 نفر به دکتر حمید خردمند رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمید خردمند 5 از 5 است.

درباره دکتر حمید خردمنددکتر حمید خردمند dr hamid kheradmand از دکترهای متخصص تخصص جراحی مغز و اعصاب تهران هستند. مطب دکتر حمید خردمند در تهران خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد خیابان مینا ساختمان سپهر طبقه چهارم واحد ۸ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمید خردمند می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126406299 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمید خردمند و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمید خردمند هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمید خردمند فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمید خردمند تخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمید خردمند مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.