فاطمه تیموری

فاطمه تیموری

کارشناس ارشد تغذیه

تهران

کد نظام پزشکی

ت-7121

درباره‌پزشک

مطب مجهز به دستگاه آنالیز ترکیبات بدن،تست Q، دستگاه سلولیت تراپی موضعی DActor200 ساخت کشور سوییس بدون عوارض جانبی، دستگاه کاهش موضعی سایز بدن و بهبودی در ظاهر پوست بدن(Med Sculpt) می باشد.

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد تغذیه

اطلاعات مطب دکتر فاطمه تیموری

آدرس:

خیابان شریعتی- خیابان میرداماد-خیابان رودبار شرقی شمالی-پلاک ۴۷-ساختمان پزشکان رودبار-طبقه دوم- واحد ۹

تلفن:02122923565

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران فاطمه تیموری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از فاطمه تیموریسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت فاطمه تیموری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه تیموری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد فاطمه تیموری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت فاطمه تیموری چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه تیموری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل فاطمه تیموری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب فاطمه تیموری کجا است؟
دکتر فاطمه تیموری 1 مطب در مطب دکتر فاطمه تیموری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل فاطمه تیموری را ببینید.
+
آیا فاطمه تیموری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه تیموری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
فاطمه تیموری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه تیموری متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد فاطمه تیموری چه زمانی است؟
دکتر فاطمه تیموری از روز دوشنبه 24 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل فاطمه تیموری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از فاطمه تیموری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به فاطمه تیموری رای داده‌اند. میانگین امتیازی فاطمه تیموری 0 از 5 است.

درباره فاطمه تیموریدکتر فاطمه تیموری dr fatemeh teymoori از دکترهای متخصص تغذیه تهران هستند. مطب فاطمه تیموری در خیابان شریعتی- خیابان میرداماد-خیابان رودبار شرقی شمالی-پلاک ۴۷-ساختمان پزشکان رودبار-طبقه دوم- واحد ۹ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب فاطمه تیموری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122923565 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام فاطمه تیموری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی فاطمه تیموری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط فاطمه تیموری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از فاطمه تیموری متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد فاطمه تیموری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.