دکتر فرشته اسفندیاری

دکتر فرشته اسفندیاری

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

تهران

کد نظام پزشکی

93417
%78
پیشنهاد(از 22 کاربر)

درباره‌پزشک

کلینیک تخصصی سردرد- بهترین متخصص سردرد در تهران- بوتاکس سردرد میگرن - بهترین متخصص مغز و اعصاب تهران سونوگرافی داپلر عروق ترانس کرانیال و کاروتید( TCD-ECD) - سرگیجه - ماساژ تخصصی سر و گردن و ستون فقرات ، آروما تراپی نوار مغز، تزریق بوتاکس میگرن مزمن

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب دکتر فرشته اسفندیاری

آدرس:

تهران خیابان شریعتی- خیابان میرداماد-خیابان رودبار شرقی شمالی-پلاک ۴۷-ساختمان پزشکان رودبار-طبقه اول- واحد ۳

تلفن:02122923595

بیمه‌های طرف قرارداد

 • بانک مرکزی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرشته اسفندیاری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرشته اسفندیاری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 22 کاربر)

%78
17 کاربر از 22 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  8 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  5 نفر

نظرات

جاوید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

تشخیص درست و سریع

طاهره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برخورد محترمانه و منطقی

آزاده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

با صبرو حوصله به شرح حال بیمار گوش داده و به اندازه کافی وقت برای بیمار میگدارند و برخورد خوبی دارند

سحر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

من تازه ویزیت شدم از لحاظ فنی نظری نمیتونم بدم ولی خوش برخورد و صبور بودن

یاسمن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

با دقت به بیمار گوش می‌کنند و تمامی مدارک پزشکی را بررسی می‌کنند. پزشک بسیار حاذقی هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فرشته اسفندیاریسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرشته اسفندیاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرشته اسفندیاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرشته اسفندیاری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرشته اسفندیاری چقدر است؟
هزینه ویزیت فرشته اسفندیاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرشته اسفندیاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرشته اسفندیاری کجا است؟
دکتر فرشته اسفندیاری 1 مطب در مطب دکتر فرشته اسفندیاری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرشته اسفندیاری را ببینید.
+
آیا دکتر فرشته اسفندیاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرشته اسفندیاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرشته اسفندیاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرشته اسفندیاری متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرشته اسفندیاری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فرشته اسفندیاری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرشته اسفندیاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرشته اسفندیاری چقدر است؟
تا کنون 22 نفر به دکتر فرشته اسفندیاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرشته اسفندیاری 4 از 5 است.

درباره دکتر فرشته اسفندیاریدکتر فرشته اسفندیاری dr fereshteh esfandiyari از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر فرشته اسفندیاری در تهران خیابان شریعتی- خیابان میرداماد-خیابان رودبار شرقی شمالی-پلاک ۴۷-ساختمان پزشکان رودبار-طبقه اول- واحد ۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرشته اسفندیاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122923595 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرشته اسفندیاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرشته اسفندیاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرشته اسفندیاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرشته اسفندیاری متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرشته اسفندیاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.