دکتر احمد اسماعیل زاده

دکتر احمد اسماعیل زاده

دکترای تغذیه

تهران
%96
پیشنهاد(از 50 کاربر)

درباره‌ی پزشک

متخصص تغذیه و رژیم درمانی
استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران
عضو انجمن تغذیه آمریکا
جزو دانشمندان یک در صد برتر دنیا
فلوشیپ تغذیه از دانشگاه هاروارد آمریکا

کد نظام پزشکی

ت2277

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای تغذیه

اطلاعات مطب دکتر احمد اسماعیل زاده

آدرس:

خیابان ولیعصر روبرو بیمارستان دی کوچه دوم گاندی ساختمان پزشکان آریا طبقه 4 واحد13

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر احمد اسماعیل زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احمد اسماعیل زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 50 کاربر)

%96
48 کاربر از 50 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  25 نفر
 • 15-45 دقیقه
  11 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر احمد اسماعیل زاده
ملاحظات
 • رژیم درمانی برای چاقی - لاغری - بارداری - شیردهی
  تغذیه برای تمام بیماریهای دیابت - قلبی و عروقی - کلیوی و غیره
دکتر احمد اسماعیل زاده
دکتر احمد اسماعیل زاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احمد اسماعیل زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احمد اسماعیل زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احمد اسماعیل زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احمد اسماعیل زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت احمد اسماعیل زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد اسماعیل زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احمد اسماعیل زاده کجا است؟
دکتراحمد اسماعیل زاده مطب دکتر احمد اسماعیل زاده مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر احمد اسماعیل زاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر احمد اسماعیل زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احمد اسماعیل زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احمد اسماعیل زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احمد اسماعیل زاده متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احمد اسماعیل زاده چه زمانی است؟
دکتر احمد اسماعیل زاده از روز شنبه 12 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد اسماعیل زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احمد اسماعیل زاده چقدر است؟
تا کنون 50 نفر به دکتر احمد اسماعیل زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احمد اسماعیل زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر احمد اسماعیل زادهدکتراحمد اسماعیل زاده dr ahmad esmaeilzadeh از دکترهای متخصص تغذیه تهران هستند. مطب دکتر احمد اسماعیل زاده در خیابان ولیعصر روبرو بیمارستان دی کوچه دوم گاندی ساختمان پزشکان آریا طبقه 4 واحد13 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احمد اسماعیل زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122907977 , 02188198659 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احمد اسماعیل زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احمد اسماعیل زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احمد اسماعیل زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احمد اسماعیل زاده متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احمد اسماعیل زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.