دکتر امیرحسین حیدریان

دکتر امیرحسین حیدریان

تخصص جراحی عمومی

شیراز

کد نظام پزشکی

93111
%80
پیشنهاد(از 5 کاربر)

درباره‌پزشک

جراحی زیبایی و ترمیمی سینه و شکم

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب دکتر امیرحسین حیدریان

آدرس:

شیراز، معالی آباد، روبروی بوستان ملت، جنب بانک انصار، ساختمان طوبی 8، طیقه 6

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر امیرحسین حیدریان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امیرحسین حیدریان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%80
4 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

سارا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی دکتر خوبی هستند و واقعا برای بیمار وقت‌ میگذارند و احترام قائلند، من و دوستهام پیششان عمل سینه و ابدو انجام دادیم و خیلی راضی هستیم حتما اگر دنبال یک دکتر خوب میگردید یک سر به مطبشان بزنید.

لنا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

زهره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

آقای دکتر انرژی مثبت خوبی دارند

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

فاقد اطلاعات کافی از برخی موارد...

مهستی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

به دلیل اینکه هم کار ایشون رو دیدم و خوب بوده

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر امیرحسین حیدریانسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امیرحسین حیدریان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امیرحسین حیدریان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امیرحسین حیدریان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امیرحسین حیدریان چقدر است؟
هزینه ویزیت امیرحسین حیدریان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیرحسین حیدریان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امیرحسین حیدریان کجا است؟
دکتر امیرحسین حیدریان 1 مطب در مطب دکتر امیرحسین حیدریان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر امیرحسین حیدریان را ببینید.
+
آیا دکتر امیرحسین حیدریان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امیرحسین حیدریان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امیرحسین حیدریان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امیرحسین حیدریان متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امیرحسین حیدریان چه زمانی است؟
دکتر امیرحسین حیدریان از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر امیرحسین حیدریان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امیرحسین حیدریان چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر امیرحسین حیدریان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امیرحسین حیدریان 4 از 5 است.

درباره دکتر امیرحسین حیدریاندکتر امیرحسین حیدریان dr amirhossein heidariyan از دکترهای متخصص جراحی عمومی شیراز هستند. مطب دکتر امیرحسین حیدریان در شیراز، معالی آباد، روبروی بوستان ملت، جنب بانک انصار، ساختمان طوبی 8، طیقه 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امیرحسین حیدریان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09170628798 , 07136231752 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امیرحسین حیدریان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امیرحسین حیدریان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امیرحسین حیدریان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امیرحسین حیدریان متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امیرحسین حیدریان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.