دکتر علیرضا میرزاصادقی

دکتر علیرضا میرزاصادقی

تخصص ارتوپدی

فلوشیپ جراحی زانو
تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۸ کاربر)

کد نظام پزشکی

۵۳۱۸۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب دکتر علیرضا میرزاصادقی

آدرس:

سعادت آباد میدان کاج ابتدای سرو غربی پلاک 11 طبقه 4 واحد 28

بیمه های طرف قرارداد

 • پزشک خانواده

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علیرضا میرزاصادقی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا میرزاصادقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۸ کاربر)

%۱۰۰
۸ کاربر از ۸ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۶ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر علیرضا میرزاصادقی
ملاحظات

پاسخگویی شنبه تا چهارشنبه ساعت 11صبح تا 9شب می باشد.

دکتر علیرضا میرزاصادقی
دکتر علیرضا میرزاصادقی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا میرزاصادقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا میرزاصادقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا میرزاصادقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا میرزاصادقی چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا میرزاصادقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا میرزاصادقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا میرزاصادقی کجا است؟
دکتر علیرضا میرزاصادقی 1 مطب در مطب دکتر علیرضا میرزاصادقی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علیرضا میرزاصادقی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا میرزاصادقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا میرزاصادقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا میرزاصادقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا میرزاصادقی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا میرزاصادقی چه زمانی است؟
دکتر علیرضا میرزاصادقی از روز دوشنبه 11 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا میرزاصادقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا میرزاصادقی چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر علیرضا میرزاصادقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا میرزاصادقی 5 از 5 است.

درباره دکتر علیرضا میرزاصادقیدکتر علیرضا میرزاصادقی dr alireza mirzasadeghi از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی تهران هستند. مطب دکتر علیرضا میرزاصادقی در سعادت آباد میدان کاج ابتدای سرو غربی پلاک 11 طبقه 4 واحد 28 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا میرزاصادقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09999972020,02122374050,02122375902 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا میرزاصادقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا میرزاصادقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا میرزاصادقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا میرزاصادقی تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا میرزاصادقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.