دکتر احمد نوری

دکتر احمد نوری

پزشک عمومی

شیراز

کد نظام پزشکی

84664
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

دارای گواهینامه کاشت مو از آکادمی زیبایی و جراحی پیوند موی آمریکا، عضو آکادمی کاشت مو آسیا، عضو انجمن بین المللی جراحان پیوند مو( ISHRS) با بیش از 17 سال فعالیت مستمر در زمینه ی پیوند موی طبیعی و انجام موفقیت آمیز بیش از 10 هزار عمل پیوند با روش BHT ، FUT، FIT.فعالیت های ایشان: کاشت مو: (کاشت ابرو با روش میکروسرجری، کاشت در نواحی آسیب دیده و اسکار سوختگی ، کاشت ریش و سبیل) لیزر دایود موهای زاید میکرودرم ابریشن تزریق PRP صورت و سر مزوتراپی برداشت خال با لیزر و جراحی برداشتن خال کوبی و تاتو کربوکسی تراپی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

اطلاعات مطب بلوار چمران

آدرس:

شیراز، بلوار چمران، جنب استخرانقلاب، کلینیک نوین ایران

تلفن:07136286917

بیمه‌های طرف قرارداد

 • خدمات درمانی(سلامت)
 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح

اطلاعات کلینیک تخصصی کاشت مو و لیزر نوین ایران شیراز

آدرس:

شیراز بلوار چمران جنب استخر انقلاب

تلفن:07136286917

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر احمد نوری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احمد نوری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

عبدالرضا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

متین باحوصله و باخلاق و در پزشکی بسیار متبحر

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر احمد نوری


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احمد نوری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احمد نوری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احمد نوری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احمد نوری چقدر است؟
هزینه ویزیت احمد نوری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد نوری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احمد نوری کجا است؟
دکتر احمد نوری 2 مطب در مطب بلوار چمران و کلینیک تخصصی کاشت مو و لیزر نوین ایران شیراز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر احمد نوری را ببینید.
+
آیا دکتر احمد نوری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احمد نوری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احمد نوری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احمد نوری متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احمد نوری چه زمانی است؟
دکتر احمد نوری از روز سه شنبه 18 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد نوری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احمد نوری چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر احمد نوری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احمد نوری 5 از 5 است.

درباره دکتر احمد نوریدکتر احمد نوری dr ahmad noori از دکترهای متخصص عمومی شیراز هستند. مطب دکتر احمد نوری در شیراز بلوار چمران جنب استخر انقلاب واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احمد نوری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136286917 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احمد نوری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احمد نوری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احمد نوری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احمد نوری متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احمد نوری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.