دکتر علیرضا رمضانی

دکتر علیرضا رمضانی

تخصص چشم پزشکی

فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین)

تهران

کد نظام پزشکی

3681
%94
پیشنهاد(از 15 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین)

اطلاعات مطب نیاوران

آدرس:

تهران، باهنر نیاوران، چهارراه مقدسی بالای بانک پارسیان پلاک 354 طبقه چهارم واحد 11

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علیرضا رمضانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا رمضانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 15 کاربر)

%94
14 کاربر از 15 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

مهرسام
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

حسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

با تجربه، دقیق و با تمرکز

منیژه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی

محسن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی بودند و به دیگران هم توصیه میکنم.

سعید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر خوب و با حوصله ای هستن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علیرضا رمضانیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا رمضانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا رمضانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا رمضانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا رمضانی چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا رمضانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا رمضانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا رمضانی کجا است؟
دکتر علیرضا رمضانی 1 مطب در مطب نیاوران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علیرضا رمضانی را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا رمضانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا رمضانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا رمضانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا رمضانی متخصص چشم پزشکی و شبکیه (ویتره و رتین) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا رمضانی چه زمانی است؟
دکتر علیرضا رمضانی از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا رمضانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا رمضانی چقدر است؟
تا کنون 15 نفر به دکتر علیرضا رمضانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا رمضانی 5 از 5 است.

درباره دکتر علیرضا رمضانیدکتر علیرضا رمضانی dr alireza ramezani از دکترهای متخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر علیرضا رمضانی در تهران، باهنر نیاوران، چهارراه مقدسی بالای بانک پارسیان پلاک 354 طبقه چهارم واحد 11 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا رمضانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09102107239,02122755355 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا رمضانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا رمضانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا رمضانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا رمضانی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا رمضانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.