دکتر الهام یعقوبی

دکتر الهام یعقوبی

تخصص گوش، حلق و بینی

گرگان

کد نظام پزشکی

116189

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات گرگان ولیعصر

آدرس:

گرگان.خیابان ولیعصر.نبش عدالت ۲۳.ساختمان پزشکان ایرانشهر .طبقه ۲.واحد ۱۴

تلفن:01732345617

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر الهام یعقوبی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر الهام یعقوبیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر الهام یعقوبی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر الهام یعقوبی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر الهام یعقوبی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر الهام یعقوبی چقدر است؟
هزینه ویزیت الهام یعقوبی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر الهام یعقوبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر الهام یعقوبی کجا است؟
دکتر الهام یعقوبی 1 مطب در گرگان ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر الهام یعقوبی را ببینید.
+
آیا دکتر الهام یعقوبی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر الهام یعقوبی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر الهام یعقوبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر الهام یعقوبی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر الهام یعقوبی چه زمانی است؟
دکتر الهام یعقوبی از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر الهام یعقوبی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر الهام یعقوبی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر الهام یعقوبی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر الهام یعقوبی 0 از 5 است.

درباره دکتر الهام یعقوبیدکتر الهام یعقوبی dr elham yaghoobi از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی گرگان هستند. مطب دکتر الهام یعقوبی در گرگان.خیابان ولیعصر.نبش عدالت ۲۳.ساختمان پزشکان ایرانشهر .طبقه ۲.واحد ۱۴ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر الهام یعقوبی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01732345617 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر الهام یعقوبی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر الهام یعقوبی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر الهام یعقوبی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر الهام یعقوبی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر الهام یعقوبی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.