دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر فرحناز مهیار

دکتر فرحناز مهیار

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

32631
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

بورد تخصص جراحی زنان و زایمان و نازایی از دانشگاه تهران بیمارستانهای همکار : گاندی ، پاسارگاد

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب دکتر فرحناز مهیار

آدرس:

تهران خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد جنب ایستگاه مترو شریعتی ساختمان نیکان طبقه دوم واحد اول

تلفن:02122262995

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرحناز مهیار را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرحناز مهیار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فرحناز مهیار
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب دکتر فرحناز مهیار
تهران - تهران خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد جنب ایستگاه مترو شریعتی ساختمان نیکان طبقه دوم واحد اول


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرحناز مهیار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرحناز مهیار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرحناز مهیار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرحناز مهیار چقدر است؟
هزینه ویزیت فرحناز مهیار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرحناز مهیار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرحناز مهیار کجا است؟
دکتر فرحناز مهیار 1 مطب در مطب دکتر فرحناز مهیار دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرحناز مهیار را ببینید.
+
آیا دکتر فرحناز مهیار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرحناز مهیار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرحناز مهیار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرحناز مهیار متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرحناز مهیار چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فرحناز مهیار تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرحناز مهیار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرحناز مهیار چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر فرحناز مهیار رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرحناز مهیار 0 از 5 است.
درباره دکتر فرحناز مهیار


دکتر فرحناز مهیار dr farahnaz mahyar از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر فرحناز مهیار در تهران خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد جنب ایستگاه مترو شریعتی ساختمان نیکان طبقه دوم واحد اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرحناز مهیار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122262995 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرحناز مهیار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرحناز مهیار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرحناز مهیار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرحناز مهیار متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرحناز مهیار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.