%100
پیشنهاد(از 21 کاربر)

درباره‌ی پزشک

بورد تخصصی پزشکی عمومی : دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران تخصص جراحی زنان و زایمان :دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی 

تهران فلوشیپ لاپاروسکوپی زنان: دانشگاه علوم پزشکی ایران  

خونریزیهای غیرطبیعی رحمی ، تخمدان پلی کیستیک ( تنبلی تخمدان ) ، روشهای جلوگیری از بارداری ، اقدامات قبل از بارداری ، غربالگری 

سرطان دهانه رحم ، غربالگری سرطان پستان ، درمان عفونتهای تناسلی ، مراقبتهای بعد از یائسگی عمل جراحی خارج کردن رحم ( 

هیسترکتومی ) ، جراحی انواع کیست های تخمدان ، جراحی فیبروم ( میوم ) رحم، جراحی اندومتریوز ، جراحی افتادگی های رحم 

واختلالات ادراری ، جراحی درمان پولیپهای رحم انجام جراحیها به روشهای باز و لاپاروسکوپی و جراحی هیستروسکوپی 

در مطب گرفتن پاپ اسمیر ( غربالگری سرطان دهانه رحم ) گرفتن نمونه و کورتاژ اندومتر ( پایپل ) گذاشتن انواع IUD ( هورمونی = میرنا، 

مسی) گذاشتن کاتتر وورد برای کیست بارتولن  

همکاری با بیمارستان میلاد تهران ( انجام کلیه اقدامات درمانی و جراحی در این بیمارستان برای بیماران با بیمه تامین اجتماعی رایگان 

است ) بیمارستان گاندی ، بیمارستان محب کوثر ،بیمارستان عرفان نیایش  

http://www.btajbakhsh.ir :آدرس سایت
    

کد نظام پزشکی

92183

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی
 • فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی

اطلاعات مطب خیابان ولیعصر

آدرس:

تهران ، خیابان ولیعصر ، روبروی بیمارستان دی ، ساختمان پزشکان 2000 ، طبقه 6

تلفن:02186083485

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بنفشه تاج بخش را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بنفشه تاج بخش بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 21 کاربر)

%100
21 کاربر از 21 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  11 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان ولیعصر
دکتر بنفشه تاج بخش
دکتر بنفشه تاج بخش

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بنفشه تاج بخش را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بنفشه تاج بخش نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بنفشه تاج بخش در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بنفشه تاج بخش چقدر است؟
هزینه ویزیت بنفشه تاج بخش با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بنفشه تاج بخش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بنفشه تاج بخش کجا است؟
دکتربنفشه تاج بخش مطب خیابان ولیعصر مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر بنفشه تاج بخش، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر بنفشه تاج بخش امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بنفشه تاج بخش در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بنفشه تاج بخش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بنفشه تاج بخش متخصص زنان، زایمان و نازایی و جراحی لاپاراسکوپی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بنفشه تاج بخش چه زمانی است؟
دکتر بنفشه تاج بخش از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بنفشه تاج بخش در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بنفشه تاج بخش چقدر است؟
تا کنون 21 نفر به دکتر بنفشه تاج بخش رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بنفشه تاج بخش 5 از 5 است.

درباره دکتر بنفشه تاج بخشدکتربنفشه تاج بخش dr banafsheh tajbakhsh از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر بنفشه تاج بخش در تهران ، خیابان ولیعصر ، روبروی بیمارستان دی ، ساختمان پزشکان 2000 ، طبقه 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بنفشه تاج بخش می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02186083485 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بنفشه تاج بخش و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بنفشه تاج بخش هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بنفشه تاج بخش فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بنفشه تاج بخش متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بنفشه تاج بخش مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.