دکتر ابوالفضل زارعی

دکتر ابوالفضل زارعی

تخصص گوش، حلق و بینی

جراحی پلاستیک صورت
تهران

کد نظام پزشکی

16577
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

بیمارستان ها:

مرکز جراحی گاندی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب میدان ونک

آدرس:

تهران، میدان ونک، خیابان بیستم گاندی، شماره 14

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ابوالفضل زارعی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ابوالفضل زارعی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر ابوالفضل زارعی
نوبت مطب میدان ونک
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، میدان ونک، خیابان بیستم گاندی، شماره 14
اولین نوبت خالی: شنبه 11 آذر ساعت 16:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ابوالفضل زارعی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ابوالفضل زارعی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ابوالفضل زارعی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ابوالفضل زارعی چقدر است؟
هزینه ویزیت ابوالفضل زارعی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالفضل زارعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ابوالفضل زارعی کجا است؟
دکتر ابوالفضل زارعی 1 مطب در مطب میدان ونک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ابوالفضل زارعی را ببینید.
+
آیا دکتر ابوالفضل زارعی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالفضل زارعی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ابوالفضل زارعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ابوالفضل زارعی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ابوالفضل زارعی چه زمانی است؟
دکتر ابوالفضل زارعی از روز شنبه 11 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالفضل زارعی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ابوالفضل زارعی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر ابوالفضل زارعی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ابوالفضل زارعی 0 از 5 است.

درباره دکتر ابوالفضل زارعیدکتر ابوالفضل زارعی dr abolfazl zareie از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی تهران هستند. مطب دکتر ابوالفضل زارعی در تهران، میدان ونک، خیابان بیستم گاندی، شماره 14 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ابوالفضل زارعی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188876439,02188799040 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ابوالفضل زارعی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ابوالفضل زارعی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ابوالفضل زارعی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ابوالفضل زارعی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ابوالفضل زارعی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.