دکتر هوشنگ هاشمی زاده

دکتر هوشنگ هاشمی زاده

تخصص چشم پزشکی

جراح چشم
تهران

کد نظام پزشکی

۱۱۹۱۸

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب بلوار کشاورز

آدرس:

تهران ، بلوار کشاورز ، جنب بیمارستان ساسان ، ساختمان پزشکان 75

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار کشاورز
ملاحظات

دکتر هوشنگ هاشمی زاده
دکتر هوشنگ هاشمی زاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر هوشنگ هاشمی زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هوشنگ هاشمی زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر هوشنگ هاشمی زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر هوشنگ هاشمی زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت هوشنگ هاشمی زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر هوشنگ هاشمی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر هوشنگ هاشمی زاده کجا است؟
دکتر هوشنگ هاشمی زاده 1 مطب در مطب بلوار کشاورز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر هوشنگ هاشمی زاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر هوشنگ هاشمی زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هوشنگ هاشمی زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر هوشنگ هاشمی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هوشنگ هاشمی زاده متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر هوشنگ هاشمی زاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر هوشنگ هاشمی زاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر هوشنگ هاشمی زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر هوشنگ هاشمی زاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر هوشنگ هاشمی زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر هوشنگ هاشمی زاده 0 از 5 است.

درباره دکتر هوشنگ هاشمی زاده

دکتر هوشنگ هاشمی زاده dr hoshang hashemizadeh از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر هوشنگ هاشمی زاده در تهران ، بلوار کشاورز ، جنب بیمارستان ساسان ، ساختمان پزشکان 75 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر هوشنگ هاشمی زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188953636 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر هوشنگ هاشمی زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر هوشنگ هاشمی زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر هوشنگ هاشمی زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر هوشنگ هاشمی زاده تخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر هوشنگ هاشمی زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.