%۸۵
پیشنهاد(از ۱۶۵ کاربر)

درباره‌ی پزشک

بوردچشم پزشکی فلوشیپ انحراف واطفال  

درمان مشکلات چشمی بخصوص انحراف  

همکاری با بیمارستان دکتر خدادوست

آدرس اینستا: Dr_fatemeh_sharifi 

کد نظام پزشکی

۴۶۷۵۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ انحراف و چشم پزشکی کودکان (استرابیسم)

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز ، خیابان زند ، بعد از بیمارستان شهید فقیهی ، جنب بانک کارآفرین ، روبروی بیست متری سینما سعدی ، مجتمع پزشکی آریا

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فاطمه شریفی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاطمه شریفی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۶۵ کاربر)

%۸۵
۱۴۰ کاربر از ۱۶۵ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۳۳ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۶۳ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۴۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۲۹ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد .


 

دکتر فاطمه شریفی
دکتر فاطمه شریفی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه شریفی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه شریفی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه شریفی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه شریفی چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه شریفی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه شریفی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه شریفی کجا است؟
دکتر فاطمه شریفی 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فاطمه شریفی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فاطمه شریفی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه شریفی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه شریفی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه شریفی متخصص چشم پزشکی و انحراف و چشم پزشکی کودکان (استرابیسم) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه شریفی چه زمانی است؟
دکتر فاطمه شریفی از روز دوشنبه 25 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه شریفی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه شریفی چقدر است؟
تا کنون 165 نفر به دکتر فاطمه شریفی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه شریفی 5 از 5 است.

درباره دکتر فاطمه شریفیدکتر فاطمه شریفی dr fatemeh sharifi از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی شیراز هستند. مطب دکتر فاطمه شریفی در شیراز ، خیابان زند ، بعد از بیمارستان شهید فقیهی ، جنب بانک کارآفرین ، روبروی بیست متری سینما سعدی ، مجتمع پزشکی آریا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه شریفی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132334210 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه شریفی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه شریفی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه شریفی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه شریفی تخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه شریفی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.