%77
پیشنهاد(از 21 کاربر)

درباره‌ی پزشک

عفونت ریه، کلیه، گوارش، مغز، گوش، زنان، طب سالمندان، طب سفر، واکسیناسیون، هپاتیت، ایدز و ..

کد نظام پزشکی

70371

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز ، خیابان زند ، روبروی بیست متری سینما سعدی ، جنب بانک کارآفرین ، مجتمع پزشکی آریا ، طبقه دوم

تلفن:07132356630

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی مهدی زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی مهدی زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 21 کاربر)

%77
16 کاربر از 21 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  5 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد . 

دیدن cd در مطب مقدور نمیباشد.لطفا عکس یا ریپورت همراه داشته باشید.

دکتر علی مهدی زاده
دکتر علی مهدی زاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی مهدی زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی مهدی زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی مهدی زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی مهدی زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت علی مهدی زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی مهدی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی مهدی زاده کجا است؟
دکترعلی مهدی زاده مطب خیابان زند مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علی مهدی زاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علی مهدی زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی مهدی زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی مهدی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی مهدی زاده متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی مهدی زاده چه زمانی است؟
دکتر علی مهدی زاده از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی مهدی زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی مهدی زاده چقدر است؟
تا کنون 21 نفر به دکتر علی مهدی زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی مهدی زاده 4 از 5 است.

درباره دکتر علی مهدی زادهدکترعلی مهدی زاده dr ali mehdizadeh از دکترهای متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری شیراز هستند. مطب دکتر علی مهدی زاده در شیراز ، خیابان زند ، روبروی بیست متری سینما سعدی ، جنب بانک کارآفرین ، مجتمع پزشکی آریا ، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی مهدی زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132356630 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی مهدی زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی مهدی زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی مهدی زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی مهدی زاده متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیماری های عفونی و گرمسیری در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی مهدی زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.