دکتر وحید کاظم قمصری

دکتر وحید کاظم قمصری

تخصص داخلی

شیراز

کد نظام پزشکی

25318
%75
پیشنهاد(از 8 کاربر)

درباره‌پزشک

درمان قلب، ریه، گوارش، شامل معده، کبد، کیسه صفرا، روده، زخم معده واثنی عشر، غدد شامل بیماری قند، تیرویید پرکار وکم کار، بیماریهای 

ریه شامل اسم وتنگی نفس، سرفه های مزمن، بیماریهای خون، کم خونیها، فشار خون

در مطب نوارقلب EKG، تست ریه PFT، تست تنفسی گوارش که برای میکروب معده، هلیکو باکتر نام تستUBT

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز ، خیابان زند ، بعد از بیمارستان سعدی ، روبروی 20 متری ، ساختمان پزشکان سینا ، طبقه فوقانی بانک سینا

تلفن:07132333083

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر وحید کاظم قمصری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر وحید کاظم قمصری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 8 کاربر)

%75
6 کاربر از 8 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

تایمی برای معاینه نزاشتن و حتی دارویی برای کم شدن درد ننوشتن

نیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار راضی هستم بسیار در کارشان دقت عمل دارند و حوصله ب خرج می‌دهند و مشکلات مریض را مو ب مو گوش میکنند تا بتوانند بهترین دارو را تجویز کنند

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عدم رضایت از برخورد پزشک

حسن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر به صحبت های بیمار گوش نمی دادند.

زضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

باحوصله و کاربلد

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر وحید کاظم قمصریسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر وحید کاظم قمصری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر وحید کاظم قمصری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر وحید کاظم قمصری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر وحید کاظم قمصری چقدر است؟
هزینه ویزیت وحید کاظم قمصری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر وحید کاظم قمصری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر وحید کاظم قمصری کجا است؟
دکتر وحید کاظم قمصری 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر وحید کاظم قمصری را ببینید.
+
آیا دکتر وحید کاظم قمصری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر وحید کاظم قمصری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر وحید کاظم قمصری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر وحید کاظم قمصری متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر وحید کاظم قمصری چه زمانی است؟
دکتر وحید کاظم قمصری از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر وحید کاظم قمصری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر وحید کاظم قمصری چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر وحید کاظم قمصری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر وحید کاظم قمصری 4 از 5 است.

درباره دکتر وحید کاظم قمصریدکتر وحید کاظم قمصری dr vahid kazem ghamsari از دکترهای متخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر وحید کاظم قمصری در شیراز ، خیابان زند ، بعد از بیمارستان سعدی ، روبروی 20 متری ، ساختمان پزشکان سینا ، طبقه فوقانی بانک سینا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر وحید کاظم قمصری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132333083 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر وحید کاظم قمصری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر وحید کاظم قمصری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر وحید کاظم قمصری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر وحید کاظم قمصری متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر وحید کاظم قمصری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.