%۸۳
پیشنهاد(از ۱۷ کاربر)

درباره‌ی پزشک

درمان بیماری های زنان، زایمان، نازایی، مراقب های بارداری، روش های جلوگیری از بارداری،پیشگیری از سرطان های زنان،درمان بیماری‌های 

مقاربتی، جراحی زیبایی زنان

در مطب سونوگرافی انجام می شود

همکاری با بیمارستان اردیبهشت

کد نظام پزشکی

۱۰۰۶۶۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز ، خیابان زند ، روبه روی بیمارستان شهید فقیهی ، ساختمان پزشکان فارس ، طبقه سوم

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر نازفر تولایی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱۷ کاربر)

%۸۳
۱۴ کاربر از ۱۷ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۸ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۷ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
ملاحظات

بیماران محترم: زمان داده شده بابت حضور شما در مطب می باشد و زمان ویزیت شما توسط منشی برنامه ریزی می شود.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر نازفر تولایی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۷۸,۰۰۰ تومان
۱۵ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل
دکتر نازفر تولایی
دکتر نازفر تولایی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نازفر تولایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نازفر تولایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نازفر تولایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نازفر تولایی چقدر است؟
هزینه ویزیت نازفر تولایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نازفر تولایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نازفر تولایی کجا است؟
دکتر نازفر تولایی 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر نازفر تولایی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر نازفر تولایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نازفر تولایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نازفر تولایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نازفر تولایی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نازفر تولایی چه زمانی است؟
دکتر نازفر تولایی از روز چهارشنبه 26 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نازفر تولایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نازفر تولایی چقدر است؟
تا کنون 17 نفر به دکتر نازفر تولایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نازفر تولایی 5 از 5 است.

درباره دکتر نازفر تولایی

دکتر نازفر تولایی dr nazfar tavallaei از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر نازفر تولایی در شیراز ، خیابان زند ، روبه روی بیمارستان شهید فقیهی ، ساختمان پزشکان فارس ، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نازفر تولایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132330869 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نازفر تولایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نازفر تولایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نازفر تولایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نازفر تولایی تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نازفر تولایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.