4.5 (72 نظر)
٪89 پیشنهاد کاربران
1521 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر سید رضا نیرومند حسینی

مطب خیابان زند
آدرس: شیراز - شیراز ، خیابان زند، روبه روی هتل پارس ، ساختمان نگین ، طبقه اول
اولین نوبت آزاد: امروز | 17:45

مشاوره پزشکی آنلاین دکتر سید رضا نیرومند حسینی

نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو
100,000 تومان
در حال حاضر نوبتی برای این مشاورە تعریف نشده است.

درباره دکتر سید رضا نیرومند حسینی

خارج کردن سنگ های بزرگ کلیه و حالب بدون شکاف از راه پوست و اندوسکوپی، ترمیم یا براشتن کلیه و حالب به روش بسته و لاپاراسکوپی، درمان بیماریهای پروستات و تومور مثانه به صورت لیزری، درمان اختلالات باروری و جنسی آقایان

آدرس مطب دکتر سید رضا نیرومند حسینی

مطب خیابان زند
آدرس:
شیراز ، خیابان زند، روبه روی هتل پارس ، ساختمان نگین ، طبقه اول
تلفن:

نظرات درباره دکتر سید رضا نیرومند حسینی

4.5
از 72 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%89
پیشنهاد کاربران
کاربر دکترتو(1403/03/30)
نوبت دهی مطب
(1403/03/30)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
دکتر خوبی هستن قشنگ وقت میزارن
اشکان(1403/03/17)
نوبت دهی مطب
(1403/03/17)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
بسیار دکتر خوب با تجربه و مجربی هستند
الهام(1403/02/29)
نوبت دهی مطب
(1403/02/29)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
رفتار دکتر و منشی عالی فقط اینکه مطب خیلی شلوغ بود
علی اکبر(1403/02/29)
نوبت دهی مطب
(1403/02/29)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
علت مراجعه: کلیه و مجاری پدرم
علیرضا(1403/02/01)
نوبت دهی مطب
(1403/02/01)
این پزشک را پیشنهاد نمیکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
عدم رضایت
مصطفی(1403/01/29)
نوبت دهی مطب
(1403/01/29)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
بسيار حاذق و با حوصله.

سوالات متداول راجع به دکتر سید رضا نیرومند حسینی

چطور می‌توانم نوبت دکتر سید رضا نیرومند حسینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید رضا نیرومند حسینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید رضا نیرومند حسینی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر سید رضا نیرومند حسینی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید رضا نیرومند حسینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید رضا نیرومند حسینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر سید رضا نیرومند حسینی کجا است؟
دکتر سید رضا نیرومند حسینی 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید رضا نیرومند حسینی را ببینید.
آیا دکتر سید رضا نیرومند حسینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید رضا نیرومند حسینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر سید رضا نیرومند حسینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید رضا نیرومند حسینی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) و جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید رضا نیرومند حسینی چه زمانی است؟
دکتر سید رضا نیرومند حسینی از روز امروز بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید رضا نیرومند حسینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید رضا نیرومند حسینی چقدر است؟
تا کنون 72 نفر به دکتر سید رضا نیرومند حسینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید رضا نیرومند حسینی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر سید رضا نیرومند حسینیدکتر سید رضا نیرومند حسینی dr seyyed reza niroomand hosseini از دکترهای متخصص جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر سید رضا نیرومند حسینی در شیراز ، خیابان زند، روبه روی هتل پارس ، ساختمان نگین ، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید رضا نیرومند حسینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132344130 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید رضا نیرومند حسینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید رضا نیرومند حسینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید رضا نیرومند حسینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید رضا نیرومند حسینی متخصص جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید رضا نیرومند حسینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.