دکتر محمدحسین مهرزادی

دکتر محمدحسین مهرزادی

تخصص چشم پزشکی

شیراز
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۷ کاربر)

درباره‌ی پزشک

بورد تخصصی وعضو انجمن چشم پزشکان آمریکا  

عمل آب مروارید، بروش، فیکو، لیزر، لیزیک، PRK و عمل زیبایی پلک چشم انجام می شود.

در مطب فقط خدمات مشاوره‌ای ومعاینه انجام می‌شوند. آزمایش‌های وعکسهای مربوطه و کارهای پارا کلینییک در مراکز تخصصی مربوطه انجام میگیرند.

همکاری با بیمارستان مرکزی MRIشیراز، مرکز فوق تخصصی چشم بینا گستر و بیمارستان ایران بعنوان پزشک مشاور .

کد نظام پزشکی

۱۸۵۴۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان اردیبهشت

آدرس:

خیابان اردیبهشت، بین بیست متری سینما سعدی و باغشاه، نزدیک بیمارستان شفا ، کلینیک مهر

بیمه های طرف قرارداد

 • بانک سپه
 • بانک صادرات
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر محمدحسین مهرزادی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱۷ کاربر)

%۱۰۰
۱۷ کاربر از ۱۷ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۶ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۷ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان اردیبهشت
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد .

دکتر محمدحسین مهرزادی
دکتر محمدحسین مهرزادی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدحسین مهرزادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدحسین مهرزادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدحسین مهرزادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدحسین مهرزادی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدحسین مهرزادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین مهرزادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدحسین مهرزادی کجا است؟
دکتر محمدحسین مهرزادی 1 مطب در مطب خیابان اردیبهشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدحسین مهرزادی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدحسین مهرزادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین مهرزادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدحسین مهرزادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدحسین مهرزادی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدحسین مهرزادی چه زمانی است؟
دکتر محمدحسین مهرزادی از روز چهارشنبه 26 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین مهرزادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدحسین مهرزادی چقدر است؟
تا کنون 17 نفر به دکتر محمدحسین مهرزادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدحسین مهرزادی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدحسین مهرزادی

دکتر محمدحسین مهرزادی dr mohammadhossein mehrzadi از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی شیراز هستند. مطب دکتر محمدحسین مهرزادی در خیابان اردیبهشت، بین بیست متری سینما سعدی و باغشاه، نزدیک بیمارستان شفا ، کلینیک مهر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدحسین مهرزادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132318292 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدحسین مهرزادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدحسین مهرزادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدحسین مهرزادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدحسین مهرزادی تخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدحسین مهرزادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.