%100
پیشنهاد(از 7 کاربر)

درباره‌ی پزشک

لیزردرمانی، فیکو، آب سیاه، رفع عیوب انکساری

کد نظام پزشکی

37489

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین)

اطلاعات مطب ستارخان

آدرس:

شیراز ، ابتدای بلوار ستارخان، روبروی بیمارستان دکتر خدادوست، ساختمان خضرا 2، طبقه اول، واحد 18

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد شعبانپور حقیقی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد شعبانپور حقیقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%100
7 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد شعبانپور حقیقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد شعبانپور حقیقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد شعبانپور حقیقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد شعبانپور حقیقی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد شعبانپور حقیقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد شعبانپور حقیقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد شعبانپور حقیقی کجا است؟
دکترمحمد شعبانپور حقیقی مطب ستارخان مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمد شعبانپور حقیقی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمد شعبانپور حقیقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد شعبانپور حقیقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد شعبانپور حقیقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد شعبانپور حقیقی متخصص چشم پزشکی و شبکیه (ویتره و رتین) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد شعبانپور حقیقی چه زمانی است؟
دکتر محمد شعبانپور حقیقی از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد شعبانپور حقیقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد شعبانپور حقیقی چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر محمد شعبانپور حقیقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد شعبانپور حقیقی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد شعبانپور حقیقیدکترمحمد شعبانپور حقیقی dr mohammad shabaanpoor haghighi از دکترهای متخصص چشم پزشکی شیراز هستند. مطب دکتر محمد شعبانپور حقیقی در شیراز ، ابتدای بلوار ستارخان، روبروی بیمارستان دکتر خدادوست، ساختمان خضرا 2، طبقه اول، واحد 18 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد شعبانپور حقیقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136493187 , 07136493188 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد شعبانپور حقیقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد شعبانپور حقیقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد شعبانپور حقیقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد شعبانپور حقیقی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد شعبانپور حقیقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.