%50
پیشنهاد(از 2 کاربر)

کد نظام پزشکی

81321

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز ، خیابان زند ، روبروی دانشکده پزشکی ، مجتمع پزشکی هانیه

تلفن:07132344715

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فاطمه همتی راد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاطمه همتی راد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%50
1 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
دکتر فاطمه همتی راد
دکتر فاطمه همتی راد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه همتی راد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه همتی راد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه همتی راد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه همتی راد چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه همتی راد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه همتی راد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه همتی راد کجا است؟
دکترفاطمه همتی راد مطب خیابان زند مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فاطمه همتی راد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فاطمه همتی راد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه همتی راد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه همتی راد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه همتی راد متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه همتی راد چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه همتی راد تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه همتی راد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه همتی راد چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر فاطمه همتی راد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه همتی راد 3 از 5 است.

درباره دکتر فاطمه همتی راددکترفاطمه همتی راد dr fatemeh hemmatirad از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر فاطمه همتی راد در شیراز ، خیابان زند ، روبروی دانشکده پزشکی ، مجتمع پزشکی هانیه واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه همتی راد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132344715 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه همتی راد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه همتی راد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه همتی راد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه همتی راد متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه همتی راد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.