دکتر ماشالله سیاوشی

دکتر ماشالله سیاوشی

تخصص پوست، مو و زیبایی

شیراز

کد نظام پزشکی

21107
%86
پیشنهاد(از 47 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب میدان دانشجو

آدرس:

میدان دانشجو ، ابتدای خیابان ساحلی غربی ، ساختمان 2000 ، طبقه 2

تلفن:07132273177

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ماشالله سیاوشی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ماشالله سیاوشی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 47 کاربر)

%86
40 کاربر از 47 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  18 نفر
 • 15-45 دقیقه
  12 نفر
 • 45-90 دقیقه
  10 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  7 نفر

نظرات

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

ایشون بسیار بزرگوار هستند.

محمد مهدی
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

برای پوست پوسته شدن اطراف بینی و ابروهام مراجعه کردم دارو هم تجویز کردن ولی اصلا خوب نشدم.

اعظم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

ممنونم. پیشنهاد می شوند.

حمید رضا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار پزشک با تجربه و خوبی هستند ، قطعا پیشنهاد میکنم

لیلا
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

برای شوره سر مراجعه کردم که بی جواب بود ونتیجه نگرفتم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ماشالله سیاوشیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ماشالله سیاوشی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ماشالله سیاوشی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ماشالله سیاوشی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ماشالله سیاوشی چقدر است؟
هزینه ویزیت ماشالله سیاوشی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ماشالله سیاوشی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ماشالله سیاوشی کجا است؟
دکتر ماشالله سیاوشی 1 مطب در مطب میدان دانشجو دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ماشالله سیاوشی را ببینید.
+
آیا دکتر ماشالله سیاوشی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ماشالله سیاوشی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ماشالله سیاوشی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ماشالله سیاوشی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ماشالله سیاوشی چه زمانی است؟
دکتر ماشالله سیاوشی از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ماشالله سیاوشی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ماشالله سیاوشی چقدر است؟
تا کنون 47 نفر به دکتر ماشالله سیاوشی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ماشالله سیاوشی 5 از 5 است.

درباره دکتر ماشالله سیاوشیدکتر ماشالله سیاوشی dr mashaallah siyavashi از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی شیراز هستند. مطب دکتر ماشالله سیاوشی در میدان دانشجو ، ابتدای خیابان ساحلی غربی ، ساختمان 2000 ، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ماشالله سیاوشی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132273177 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ماشالله سیاوشی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ماشالله سیاوشی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ماشالله سیاوشی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ماشالله سیاوشی متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ماشالله سیاوشی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.