دکتر محمدحسین معروفی

دکتر محمدحسین معروفی

تخصص گوش، حلق و بینی

شیراز
%۹۴
پیشنهاد(از ۳۰ کاربر)

کد نظام پزشکی

۲۸۸۹۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز ،30 متری سینما سعدی چهار راه ذوالانوار مجتمع پزشکی دژبد طبقه دوم

بیمه های طرف قرارداد

 • بانک سپه

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدحسین معروفی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدحسین معروفی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۳۰ کاربر)

%۹۴
۲۸ کاربر از ۳۰ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
دکتر محمدحسین معروفی
دکتر محمدحسین معروفی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدحسین معروفی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدحسین معروفی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدحسین معروفی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدحسین معروفی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدحسین معروفی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین معروفی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدحسین معروفی کجا است؟
دکتر محمدحسین معروفی 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدحسین معروفی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدحسین معروفی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین معروفی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدحسین معروفی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدحسین معروفی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدحسین معروفی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمدحسین معروفی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین معروفی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدحسین معروفی چقدر است؟
تا کنون 30 نفر به دکتر محمدحسین معروفی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدحسین معروفی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدحسین معروفیدکتر محمدحسین معروفی dr mohammadhossein maroufi از دکترهای متخصص تخصص گوش، حلق و بینی شیراز هستند. مطب دکتر محمدحسین معروفی در شیراز ،30 متری سینما سعدی چهار راه ذوالانوار مجتمع پزشکی دژبد طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدحسین معروفی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132335765 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدحسین معروفی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدحسین معروفی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدحسین معروفی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدحسین معروفی تخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدحسین معروفی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.