دکتر محمدابراهیم ممبری

دکتر محمدابراهیم ممبری

تخصص داخلی

فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

گوارش و کبد
شیراز

کد نظام پزشکی

39292
%98
پیشنهاد(از 43 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدابراهیم ممبری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدابراهیم ممبری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 43 کاربر)

%98
42 کاربر از 43 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  8 نفر
 • 15-45 دقیقه
  13 نفر
 • 45-90 دقیقه
  15 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  7 نفر

نظرات

وجیهه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسیار خوب و مهربون و کار بلدی هستن و من ازشون راضی بودم کلونسکوپی انجام دادم خیلی خوب بود قبلش استرس داشتم اما خداروشکر راضی بودم

منصور
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

والا ما تعریفشو از چند نفر شنیدیم بار اوله رفتیم آندوسکوپی رو خیلی راحت و خوب انجام دادن منتظر انجام کلونسکوپی هستیم

طیبه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک خوب و با تجربه ای هستن فقط یه کم عجول هستن

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار بسیار دکتر فوق العاده با تجربه خوب و‌با حوصله هستند

لادن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار پزشک حاذق و خوش برخوردی هستن و از تشخیص خیلی بالایی برخوردارند...به شدت پیشنهاد میکنم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدابراهیم ممبریسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدابراهیم ممبری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدابراهیم ممبری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدابراهیم ممبری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدابراهیم ممبری چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدابراهیم ممبری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدابراهیم ممبری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدابراهیم ممبری کجا است؟
دکتر محمدابراهیم ممبری 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدابراهیم ممبری را ببینید.
+
آیا دکتر محمدابراهیم ممبری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدابراهیم ممبری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدابراهیم ممبری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدابراهیم ممبری متخصص داخلی و گوارش و کبد بزرگسالان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدابراهیم ممبری چه زمانی است؟
دکتر محمدابراهیم ممبری از روز دوشنبه 24 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدابراهیم ممبری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدابراهیم ممبری چقدر است؟
تا کنون 43 نفر به دکتر محمدابراهیم ممبری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدابراهیم ممبری 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدابراهیم ممبریدکتر محمدابراهیم ممبری dr mohammadebrahim membari از دکترهای متخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر محمدابراهیم ممبری در شیراز، خیابان زند، نبش بیست متری سینماسعدی، جنب بانک ملت، مجتمع پزشکی شیراز ، طبقه 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدابراهیم ممبری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132354819 ,07132356790 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدابراهیم ممبری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدابراهیم ممبری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدابراهیم ممبری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدابراهیم ممبری متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدابراهیم ممبری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.