دکتر زهرا اسدالهی دباغ

دکتر زهرا اسدالهی دباغ

تخصص زنان، زایمان و نازایی

شیراز
%۷۵
پیشنهاد(از ۴ کاربر)

درباره‌ی پزشک

انجام کلیه اعمال جراحی زنان، زیبایی، لاپاراسکوپی،انجام سزارین های متعدد قبلی، زایمان همراه با پزشک و مامای مخصوص با هماهنگی قبلی در بیمارستان نیمه خصوصی ایران و بیمارستان خصوصی میرحسینی ، دنا، بعثت، ام ار ای

کد نظام پزشکی

۷۷۲۹۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب بیست متری سینما سعدی

آدرس:

شیراز ، بیست متری سینما سعدی ، خیابان اردیبهشت غربی ، ساختمان کلینیک مهر ، طبقه اول

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهرا اسدالهی دباغ را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهرا اسدالهی دباغ بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۴ کاربر)

%۷۵
۳ کاربر از ۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بیست متری سینما سعدی
دکتر زهرا اسدالهی دباغ
دکتر زهرا اسدالهی دباغ

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا اسدالهی دباغ را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا اسدالهی دباغ نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا اسدالهی دباغ در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا اسدالهی دباغ چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا اسدالهی دباغ با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا اسدالهی دباغ می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا اسدالهی دباغ کجا است؟
دکتر زهرا اسدالهی دباغ 1 مطب در مطب بیست متری سینما سعدی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر زهرا اسدالهی دباغ، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر زهرا اسدالهی دباغ امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا اسدالهی دباغ در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا اسدالهی دباغ در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا اسدالهی دباغ متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا اسدالهی دباغ چه زمانی است؟
دکتر زهرا اسدالهی دباغ از روز یکشنبه 10 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا اسدالهی دباغ در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا اسدالهی دباغ چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر زهرا اسدالهی دباغ رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا اسدالهی دباغ 4 از 5 است.

درباره دکتر زهرا اسدالهی دباغدکتر زهرا اسدالهی دباغ dr zahra asadollahi dabbagh از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر زهرا اسدالهی دباغ در شیراز ، بیست متری سینما سعدی ، خیابان اردیبهشت غربی ، ساختمان کلینیک مهر ، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا اسدالهی دباغ می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132317674 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا اسدالهی دباغ و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا اسدالهی دباغ هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا اسدالهی دباغ فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا اسدالهی دباغ تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا اسدالهی دباغ مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.