دکتر جواد شکیباپور

دکتر جواد شکیباپور

تخصص گوش، حلق و بینی

شیراز
%90
پیشنهاد(از 136 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی گوش وحلق وبيني وجراحی سر وگردن

درمان بيماري های گوش وحلق وبيني واندوسكپی سينوس وجراحي سروگردن

در مطب بررسي شنوايی، تست هاي شنوايی، تجويز سمعك واستروبوسكپی حنجره

همکاری با بیمارستان شهريار، بيمارستان ام ار اي

Javadshakibapour :آدرس اینستاگرام 

کد نظام پزشکی

25823

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز ، خیابان زند ، بین فلسطین و بیست متری سینما سعدی ، ساختمان نگین ، طبقه اول

تلفن:07132354857

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر جواد شکیباپور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر جواد شکیباپور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 136 کاربر)

%90
122 کاربر از 136 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  44 نفر
 • 15-45 دقیقه
  54 نفر
 • 45-90 دقیقه
  20 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  13 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر جواد شکیباپور، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر جواد شکیباپور
دکتر جواد شکیباپور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر جواد شکیباپور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر جواد شکیباپور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر جواد شکیباپور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر جواد شکیباپور چقدر است؟
هزینه ویزیت جواد شکیباپور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر جواد شکیباپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر جواد شکیباپور کجا است؟
دکترجواد شکیباپور مطب خیابان زند مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر جواد شکیباپور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر جواد شکیباپور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر جواد شکیباپور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر جواد شکیباپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر جواد شکیباپور متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر جواد شکیباپور چه زمانی است؟
دکتر جواد شکیباپور از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر جواد شکیباپور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر جواد شکیباپور چقدر است؟
تا کنون 136 نفر به دکتر جواد شکیباپور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر جواد شکیباپور 5 از 5 است.

درباره دکتر جواد شکیباپوردکترجواد شکیباپور dr javad shakibapoor از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی شیراز هستند. مطب دکتر جواد شکیباپور در شیراز ، خیابان زند ، بین فلسطین و بیست متری سینما سعدی ، ساختمان نگین ، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر جواد شکیباپور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132354857 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر جواد شکیباپور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر جواد شکیباپور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر جواد شکیباپور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر جواد شکیباپور متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر جواد شکیباپور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.