دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر حمیدرضا مصلایی

دکتر حمیدرضا مصلایی

پزشک عمومی

جهرم

کد نظام پزشکی

80803
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

اطلاعات مطب خیابان فرصت شمالی

آدرس:

جهرم ، خیابان فرصت شمالی ، کوچه 8

تلفن:07154231595

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حمیدرضا مصلایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حمیدرضا مصلایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

نسیم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

سلام ،تشخیص دکتر مصلایی عالی هست وواقعا من برای بیماری فرزندم وقتی مراجعه کردم با تشخیص درست و دارو های مناسبی که دادن فرزندم سریعا خوب شدن ،خدا حفظشون کنه

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حمیدرضا مصلایی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان فرصت شمالی
جهرم - جهرم ، خیابان فرصت شمالی ، کوچه 8


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حمیدرضا مصلایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمیدرضا مصلایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمیدرضا مصلایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حمیدرضا مصلایی چقدر است؟
هزینه ویزیت حمیدرضا مصلایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا مصلایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حمیدرضا مصلایی کجا است؟
دکتر حمیدرضا مصلایی 1 مطب در مطب خیابان فرصت شمالی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حمیدرضا مصلایی را ببینید.
+
آیا دکتر حمیدرضا مصلایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا مصلایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حمیدرضا مصلایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمیدرضا مصلایی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمیدرضا مصلایی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر حمیدرضا مصلایی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا مصلایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمیدرضا مصلایی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر حمیدرضا مصلایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمیدرضا مصلایی 5 از 5 است.
درباره دکتر حمیدرضا مصلایی


دکتر حمیدرضا مصلایی dr hamidreza mosallaei از دکترهای متخصص عمومی جهرم هستند. مطب دکتر حمیدرضا مصلایی در جهرم ، خیابان فرصت شمالی ، کوچه 8 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمیدرضا مصلایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07154231595 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمیدرضا مصلایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمیدرضا مصلایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمیدرضا مصلایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمیدرضا مصلایی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمیدرضا مصلایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.