دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
%99
پیشنهاد(از 58 کاربر)

درباره‌پزشک

فوق تخصص اطفال و استرابیسم

تنبلی چشم، انحراف، پلاستیک، پلک و مجرای اشکی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ جراحی پلاستیک و انحراف چشم (اکولوپلاستی و استرابیسم)

اطلاعات مطب خیابان زرگری

آدرس:

شیراز ، کوچه 19 زرگری ،کنار بیمارستان دکتر خدادوست، ساختمان ستارخان ، طبقه همکف

تلفن:09394344235

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر لیلا حسینی الهاشمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر لیلا حسینی الهاشمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 58 کاربر)

%99
57 کاربر از 58 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  21 نفر
 • 15-45 دقیقه
  19 نفر
 • 45-90 دقیقه
  8 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  7 نفر

نظرات

امیر طاها
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خانم دکتری کاملا با ادب و پر حوصله و طبابت بسیار دقیق

کوثر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی با حوصله و مهربان

زلفا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پیشنهاد می شوند.🌹🌹

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار دکتر با حوصله و خوش رو و خیلی با دقت معاینه می‌کنند

احمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک خوش برخورد و تجربه کار خوب و دارای دستگاه مجهز

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر لیلا حسینی الهاشمی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان زرگری
شیراز - شیراز ، کوچه 19 زرگری ،کنار بیمارستان دکتر خدادوست، ساختمان ستارخان ، طبقه همکف


نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو45,500 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر لیلا حسینی الهاشمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لیلا حسینی الهاشمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر لیلا حسینی الهاشمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر لیلا حسینی الهاشمی چقدر است؟
هزینه ویزیت لیلا حسینی الهاشمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا حسینی الهاشمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر لیلا حسینی الهاشمی کجا است؟
دکتر لیلا حسینی الهاشمی 1 مطب در مطب خیابان زرگری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر لیلا حسینی الهاشمی را ببینید.
+
آیا دکتر لیلا حسینی الهاشمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا حسینی الهاشمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر لیلا حسینی الهاشمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لیلا حسینی الهاشمی متخصص چشم پزشکی و جراحی پلاستیک و انحراف چشم (اکولوپلاستی و استرابیسم) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر لیلا حسینی الهاشمی چه زمانی است؟
دکتر لیلا حسینی الهاشمی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا حسینی الهاشمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر لیلا حسینی الهاشمی چقدر است؟
تا کنون 58 نفر به دکتر لیلا حسینی الهاشمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر لیلا حسینی الهاشمی 5 از 5 است.
درباره دکتر لیلا حسینی الهاشمی


دکتر لیلا حسینی الهاشمی dr leila hosseini alhashemi از دکترهای متخصص چشم پزشکی شیراز هستند. مطب دکتر لیلا حسینی الهاشمی در شیراز ، کوچه 19 زرگری ،کنار بیمارستان دکتر خدادوست، ساختمان ستارخان ، طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر لیلا حسینی الهاشمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09394344235 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر لیلا حسینی الهاشمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر لیلا حسینی الهاشمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر لیلا حسینی الهاشمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر لیلا حسینی الهاشمی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر لیلا حسینی الهاشمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.