دکتر علیرضا توکلی

دکتر علیرضا توکلی

تخصص ارتوپدی

شیراز
%97
پیشنهاد(از 33 کاربر)

کد نظام پزشکی

85588

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان بیست متری

آدرس:

شیراز ، بیست متری سینماسعدی ، تقاطع معدل ، مجتمع سال ، واحد 504

تلفن:07132349922

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علیرضا توکلی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا توکلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 33 کاربر)

%97
32 کاربر از 33 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  12 نفر
 • 45-90 دقیقه
  10 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  9 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان بیست متری
ملاحظات

معطلی در مطب نامشخص میباشد لطفا رعایت فرمایید.

نوبت های اینترنتی مخصوص افراد با مشکلات لگن و زانو است. در غیر اینصورت لطفا از سایت نوبت نگیرید.

دکتر علیرضا توکلی
دکتر علیرضا توکلی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا توکلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا توکلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا توکلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا توکلی چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا توکلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا توکلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا توکلی کجا است؟
دکترعلیرضا توکلی مطب خیابان بیست متری مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علیرضا توکلی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا توکلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا توکلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا توکلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا توکلی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا توکلی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا توکلی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا توکلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا توکلی چقدر است؟
تا کنون 33 نفر به دکتر علیرضا توکلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا توکلی 5 از 5 است.

درباره دکتر علیرضا توکلیدکترعلیرضا توکلی dr alireza tavakoli از دکترهای متخصص ارتوپدی شیراز هستند. مطب دکتر علیرضا توکلی در شیراز ، بیست متری سینماسعدی ، تقاطع معدل ، مجتمع سال ، واحد 504 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا توکلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132349922 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا توکلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا توکلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا توکلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا توکلی متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا توکلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.