%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

درباره‌ی پزشک

تست هوش و استعدادیابی کودکان، رغبت سنجی تحصیلی و شغلی نوجوانان و بزرگسالان، استعدادیابی و سنجش هوش و خلاقیت ویژه کودکان 4 سال به بالا، برگزاری کارگاههای تخصصی کودک :پرورش خلاقیت-افزایش دقت و سرعت-تمرکز-دوره های لیوان چینی-مهارتهای زندگی، برگزاری کارگاههای تخصصی نوجوانان:مهارتهای زندگی-لیوان چینی،خودکنترلی-دقت و تمرکز،برگزاری کارگاههای مادر و کودک ویژه کودکان زیر 4 سال، کارگاه رفتار درمانی ویژه والدین تمامی سنین

کد نظام پزشکی

51015

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز ، خیابان زند، روبروی ۲۰ متری ، جنب بانک کارافرین ، ساختمان اریا ، طبقه دوم

تلفن:07132356575

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • روستاییان
 • سایر اقشار
 • کارمندان دولت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سعید فروزش را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سعید فروزش بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
دکتر سعید فروزش
دکتر سعید فروزش

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سعید فروزش را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعید فروزش نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سعید فروزش در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سعید فروزش چقدر است؟
هزینه ویزیت سعید فروزش با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید فروزش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سعید فروزش کجا است؟
دکترسعید فروزش مطب خیابان زند مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سعید فروزش، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سعید فروزش امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعید فروزش در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سعید فروزش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعید فروزش متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سعید فروزش چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سعید فروزش تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید فروزش در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سعید فروزش چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر سعید فروزش رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سعید فروزش 5 از 5 است.

درباره دکتر سعید فروزشدکترسعید فروزش dr saeid foroozesh از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) شیراز هستند. مطب دکتر سعید فروزش در شیراز ، خیابان زند، روبروی ۲۰ متری ، جنب بانک کارافرین ، ساختمان اریا ، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سعید فروزش می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132356575 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سعید فروزش و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سعید فروزش هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سعید فروزش فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سعید فروزش متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سعید فروزش مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.