دکتر آیت اله افشار

دکتر آیت اله افشار

تخصص ارتوپدی

شیراز
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۶ کاربر)

درباره‌ی پزشک

درمان بیماریهای استخوان و مفاصل ،شکستگی ها ،صدمات ورزشی ،جراحی های رباط زانو و تعویض مفصل زانو

در مطب جراحی های کوچک،گچ گیری،تزریق درون مفاصل وتزریقهای موضعی انجام می شود

همکاری با بیمارستان مسلمین، درمانگاه حکیم ودرمانگاه ابا عبداله

کد نظام پزشکی

۳۸۶۶۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز ، خیابان زند ، نبش 20 متری سینماسعدی ، مجتمع پزشکی شیراز ، طبقه 4 ، واحد 402

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر آیت اله افشار را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آیت اله افشار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۶ کاربر)

%۱۰۰
۱۶ کاربر از ۱۶ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
دکتر آیت اله افشار
دکتر آیت اله افشار

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آیت اله افشار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آیت اله افشار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آیت اله افشار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آیت اله افشار چقدر است؟
هزینه ویزیت آیت اله افشار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آیت اله افشار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آیت اله افشار کجا است؟
دکتر آیت اله افشار 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر آیت اله افشار، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر آیت اله افشار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آیت اله افشار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آیت اله افشار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آیت اله افشار متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آیت اله افشار چه زمانی است؟
دکتر آیت اله افشار از روز دوشنبه 4 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر آیت اله افشار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آیت اله افشار چقدر است؟
تا کنون 16 نفر به دکتر آیت اله افشار رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آیت اله افشار 5 از 5 است.

درباره دکتر آیت اله افشاردکتر آیت اله افشار dr ayatollah afshar از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی شیراز هستند. مطب دکتر آیت اله افشار در شیراز ، خیابان زند ، نبش 20 متری سینماسعدی ، مجتمع پزشکی شیراز ، طبقه 4 ، واحد 402 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آیت اله افشار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132352992 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آیت اله افشار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آیت اله افشار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آیت اله افشار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آیت اله افشار تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آیت اله افشار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.