دکتر احمدرضا کریمی

دکتر احمدرضا کریمی

تخصص ارتوپدی

شیراز

درباره‌ی پزشک

در حال حاضر نوبت گیری اینترنتی امکان پذیر نمی باشد.

کد نظام پزشکی

۹۷۲۲۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز ، خیابان زند ، به طرف نمازی، بالاتر از بیمارستان فقیهی، جنب خیابان عبائیان، ساختمان پزشکان آریا، طبقه 3

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احمدرضا کریمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
دکتر احمدرضا کریمی
دکتر احمدرضا کریمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احمدرضا کریمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احمدرضا کریمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احمدرضا کریمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احمدرضا کریمی چقدر است؟
هزینه ویزیت احمدرضا کریمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمدرضا کریمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احمدرضا کریمی کجا است؟
دکتر احمدرضا کریمی 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر احمدرضا کریمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر احمدرضا کریمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احمدرضا کریمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احمدرضا کریمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احمدرضا کریمی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احمدرضا کریمی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر احمدرضا کریمی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمدرضا کریمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احمدرضا کریمی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر احمدرضا کریمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احمدرضا کریمی 0 از 5 است.

درباره دکتر احمدرضا کریمیدکتر احمدرضا کریمی dr ahmadreza karimi از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی شیراز هستند. مطب دکتر احمدرضا کریمی در شیراز ، خیابان زند ، به طرف نمازی، بالاتر از بیمارستان فقیهی، جنب خیابان عبائیان، ساختمان پزشکان آریا، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احمدرضا کریمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132351626, 09376416699 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احمدرضا کریمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احمدرضا کریمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احمدرضا کریمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احمدرضا کریمی تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احمدرضا کریمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.