%۹۶
پیشنهاد(از ۴۵ کاربر)

درباره‌ی پزشک

عضو انجمن جراحان کلیه اروپا(مجهز به دستگاه سنگ شکن کلیه و هیپرترمی پروستات)، بیماری های کلیوی، سنگ کلیه و مثانه، سرطان های دستگاه ادراری، ناراحتی های مادر زادی، ناباروری و عقیمی آقایان، سرطان مثانه و پروستات، عفونت های ادراری، بی اختیاری ادراری، مشکلات دفع ادراری، سرطان کلیه، واریکوسل، هیدروسیل، فتق، سرطان بیضه، ناهنجاری مادرزادی آلت تناسلی و مجرای ادراری کودکان.

کد نظام پزشکی

۱۷۷۲۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز ، خیابان زند ، بین صورتگر و فلسطین ، روبه روی هتل پارس ، ساختمان نگین، کوچه 47 ،طبقه 3

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ناصر نجمایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ناصر نجمایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۴۵ کاربر)

%۹۶
۴۳ کاربر از ۴۵ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲۸ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
ملاحظات
 • بیمار محترم لطفا در هنگام مراجعه تمام مدارک پزشکی خود را به همراه داشته باشید.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر ناصر نجمایی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر ناصر نجمایی
دکتر ناصر نجمایی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ناصر نجمایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ناصر نجمایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ناصر نجمایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ناصر نجمایی چقدر است؟
هزینه ویزیت ناصر نجمایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ناصر نجمایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ناصر نجمایی کجا است؟
دکتر ناصر نجمایی 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ناصر نجمایی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ناصر نجمایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ناصر نجمایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ناصر نجمایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ناصر نجمایی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ناصر نجمایی چه زمانی است؟
دکتر ناصر نجمایی از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ناصر نجمایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ناصر نجمایی چقدر است؟
تا کنون 45 نفر به دکتر ناصر نجمایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ناصر نجمایی 5 از 5 است.

درباره دکتر ناصر نجماییدکتر ناصر نجمایی dr naser najmaei از دکترهای متخصص تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر ناصر نجمایی در شیراز ، خیابان زند ، بین صورتگر و فلسطین ، روبه روی هتل پارس ، ساختمان نگین، کوچه 47 ،طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ناصر نجمایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132306406 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ناصر نجمایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ناصر نجمایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ناصر نجمایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ناصر نجمایی تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ناصر نجمایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.