%93
پیشنهاد(از 40 کاربر)

درباره‌پزشک

عضو سازمان نظام پزشکی و کالج جراحان انگلستان 

 جامعه جراحان و انجمن ارولوژی ایران و مشهد

جراح و متخصص کلیه و پروستات 

لاپاراسکوپی و اندواورولوژی، مثانه ،دستگاه تناسلی ،ابهام جنسی و اختلالات هویت جنسی 

ارزیابی و درمان بیماری های مقاربتی 

وازکتومی (بستن لوله ها ) به صورت سرپایی 

کرایوتراپی 

آر اف و فولگوراسیون زگیل های تناسلی آقایان

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب آزادشهر

آدرس:

مشهد، آزادشهر، چهارراه میلاد، طبقه فوقانی بانک رفاه

تلفن:09397805902

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهدی قاضی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهدی قاضی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 40 کاربر)

%93
37 کاربر از 40 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  17 نفر
 • 15-45 دقیقه
  17 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

ارش
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

برای زگیل تناسلی مراجعه کردم ولی نتیجه نگرفتم.

رضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

واقعا دکتر خوبی بودن ازتون ممنونم

محمود
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

من برای درمان پروستات مراجعه کردم خوشبختانه به موقع اقدام کردم و تحت نظر آقای دکتر قاضی با درمان دارویی حالم خوب شده وهیچ مشکلی ندارم برای کنترل در موعد تعیین شده مراجعه می کنم وآقای دکتر با صبوری مراحل کنترل ودرمان بیماری ام را انجام میدهند از زحمات ایشان سپاسگزارم.

علی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

من برای زگیل تناسلی رفته بودم خیلی کامل بهم همه چیز رو گفتند. پزشک حاذقی هستند. کرایو تراپی برام انجام دادند ممنونم.

علی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

من برای زگیل مراجعه کرده بودم بهم کامل توضیح دادند و کرایو تراپی شدم ممنونم از راهنمایی ایشون

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مهدی قاضیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدی قاضی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی قاضی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدی قاضی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدی قاضی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی قاضی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی قاضی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدی قاضی کجا است؟
دکتر مهدی قاضی 1 مطب در مطب آزادشهر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهدی قاضی را ببینید.
+
آیا دکتر مهدی قاضی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی قاضی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدی قاضی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی قاضی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدی قاضی چه زمانی است؟
دکتر مهدی قاضی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی قاضی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدی قاضی چقدر است؟
تا کنون 40 نفر به دکتر مهدی قاضی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدی قاضی 5 از 5 است.

درباره دکتر مهدی قاضیدکتر مهدی قاضی dr mahdi ghazi از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) مشهد هستند. مطب دکتر مهدی قاضی در مشهد، آزادشهر، چهارراه میلاد، طبقه فوقانی بانک رفاه واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدی قاضی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09397805902 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدی قاضی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدی قاضی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدی قاضی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدی قاضی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدی قاضی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.