دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
%92
پیشنهاد(از 12 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق
 • فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی)

اطلاعات مطب بیمارستان کوثر

آدرس:

شیراز، خیابان قصردشت، بعد از زیرگذر شاهد، بیمارستان کوثر

تلفن:07136141000

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر احسان بهرامعلی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احسان بهرامعلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 12 کاربر)

%92
11 کاربر از 12 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

محمد جواد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار انسان کار درست بااخلاق پدر مادر دار به معنی واقعی کلمه. هنوز لبخندشون جلو چشمم هست. ای کاش انسانهای شریفی مثل ایشون بیشتر داشتیم که همه نظراتشون بر پایه پول ومنفعت خودشون نباشه. ان شاالله

محمد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوش برخورد...بسیار با سواد....با تواضع

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوش برخورد و آروم بودن

معصومه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

صبور خوش برخورد با تجربه

محمد هادی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی بود دکتر حاذق بود

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر احسان بهرامعلی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب بیمارستان کوثر
شیراز - شیراز، خیابان قصردشت، بعد از زیرگذر شاهد، بیمارستان کوثر


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احسان بهرامعلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احسان بهرامعلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احسان بهرامعلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احسان بهرامعلی چقدر است؟
هزینه ویزیت احسان بهرامعلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احسان بهرامعلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احسان بهرامعلی کجا است؟
دکتر احسان بهرامعلی 1 مطب در مطب بیمارستان کوثر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر احسان بهرامعلی را ببینید.
+
آیا دکتر احسان بهرامعلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احسان بهرامعلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احسان بهرامعلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احسان بهرامعلی متخصص قلب و عروق و اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احسان بهرامعلی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر احسان بهرامعلی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر احسان بهرامعلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احسان بهرامعلی چقدر است؟
تا کنون 12 نفر به دکتر احسان بهرامعلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احسان بهرامعلی 5 از 5 است.
درباره دکتر احسان بهرامعلی


دکتر احسان بهرامعلی dr ehsan bahram ali از دکترهای متخصص قلب و عروق شیراز هستند. مطب دکتر احسان بهرامعلی در شیراز، خیابان قصردشت، بعد از زیرگذر شاهد، بیمارستان کوثر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احسان بهرامعلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136141000 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احسان بهرامعلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احسان بهرامعلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احسان بهرامعلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احسان بهرامعلی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احسان بهرامعلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.