%۹۰
پیشنهاد(از ۱۰ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۱۵۰۸۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق
 • فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی)

اطلاعات مطب بیمارستان کوثر

آدرس:

شیراز، خیابان قصردشت، بعد از زیرگذر شاهد، بیمارستان کوثر

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر احسان بهرامعلی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱۰ کاربر)

%۹۰
۹ کاربر از ۱۰ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بیمارستان کوثر
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به بیمارستان میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط پذیرش بیمارستان برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط بیمارستان ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد .  

در زمان مراجعه لطفا به قسمت پذیرش مراجعه فرمایید.

دکتر احسان بهرامعلی
دکتر احسان بهرامعلی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احسان بهرامعلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احسان بهرامعلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احسان بهرامعلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احسان بهرامعلی چقدر است؟
هزینه ویزیت احسان بهرامعلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احسان بهرامعلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احسان بهرامعلی کجا است؟
دکتر احسان بهرامعلی 1 مطب در مطب بیمارستان کوثر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر احسان بهرامعلی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر احسان بهرامعلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احسان بهرامعلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احسان بهرامعلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احسان بهرامعلی متخصص قلب و عروق و اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احسان بهرامعلی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر احسان بهرامعلی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر احسان بهرامعلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احسان بهرامعلی چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر احسان بهرامعلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احسان بهرامعلی 5 از 5 است.

درباره دکتر احسان بهرامعلی

دکتر احسان بهرامعلی dr ehsan bahram ali از دکترهای متخصص تخصص قلب و عروق شیراز هستند. مطب دکتر احسان بهرامعلی در شیراز، خیابان قصردشت، بعد از زیرگذر شاهد، بیمارستان کوثر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احسان بهرامعلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136141000 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احسان بهرامعلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احسان بهرامعلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احسان بهرامعلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احسان بهرامعلی تخصص قلب و عروق ، فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احسان بهرامعلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.