دکتر سمانه امیری

دکتر سمانه امیری

دکترای روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

29160
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

درمان فردی

زوج درمانی

سکس تراپی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب ظفر

آدرس:

تهران، خیابان دستگردی(ظفر)، بین شریعتی و مدرس، پلاک 82، انستیتو رفتار

بیمه‌های طرف قرارداد

 • بانک تجارت
 • بانک صادرات
 • بانک ملت
 • بانک کشاورزی

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سمانه امیری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سمانه امیری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

پریوش
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بهترین احساس زندگی ام را در حضور خانم دکتر امیری داشتم حرف هایی که یک عممممر نتوانستم به احدالناسی بگویم را برای ایشان مطرح کردم خانم دکتر نه قضاوتم کردند نه سرزنش بلکه مهربان و با حوصله گوش کردند و راهنمایی؛ باقی عمرم دعاگوی ایشان خواهم بود. مسیرشان همواره روشن و پر فروغ

نی نی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

از تاریکی نجاتم دادند روزای سیاه خودکشی مثل پرده جلو روم بود دکتر سمانه امیری کمکم کردن زندگی بهم بخشیدن زندگی دوباره ارزوی سلامتی و خیر من همیشه بدرقه راهشون 🍀💐🌷

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سمانه امیری
نوبت مطب ظفر
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان دستگردی(ظفر)، بین شریعتی و مدرس، پلاک 82، انستیتو رفتار
اولین نوبت خالی: دوشنبه 22 خرداد ساعت 10:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سمانه امیری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سمانه امیری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سمانه امیری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سمانه امیری چقدر است؟
هزینه ویزیت سمانه امیری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سمانه امیری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سمانه امیری کجا است؟
دکتر سمانه امیری 1 مطب در مطب ظفر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سمانه امیری را ببینید.
+
آیا دکتر سمانه امیری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سمانه امیری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سمانه امیری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سمانه امیری متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سمانه امیری چه زمانی است؟
دکتر سمانه امیری از روز دوشنبه 22 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سمانه امیری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سمانه امیری چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر سمانه امیری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سمانه امیری 5 از 5 است.

درباره دکتر سمانه امیریدکتر سمانه امیری dr samaneh amiri از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب دکتر سمانه امیری در تهران، خیابان دستگردی(ظفر)، بین شریعتی و مدرس، پلاک 82، انستیتو رفتار واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سمانه امیری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122270522-02122270511-09106636373 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سمانه امیری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سمانه امیری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سمانه امیری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سمانه امیری متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سمانه امیری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.