دکتر حسین سیدی

دکتر حسین سیدی

تخصص تصویربرداری (رادیولوژی)

فلوشیپ طب مادر وجنین و رادیولوژی اینترونشنال
تهران

کد نظام پزشکی

44939

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسین سیدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر حسین سیدی
نوبت مطب مرکز رادیولوژی و سونوگرافی خورشید تهران
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، فلکه سوم تهرانپارس، ضلع شمالی، جنب پل هوایی، پلاک 344
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 17 خرداد ساعت 10:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسین سیدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسین سیدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسین سیدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسین سیدی چقدر است؟
هزینه ویزیت حسین سیدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین سیدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسین سیدی کجا است؟
دکتر حسین سیدی 1 مطب در مرکز رادیولوژی و سونوگرافی خورشید تهران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حسین سیدی را ببینید.
+
آیا دکتر حسین سیدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسین سیدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسین سیدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسین سیدی متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسین سیدی چه زمانی است؟
دکتر حسین سیدی از روز چهارشنبه 17 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین سیدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسین سیدی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر حسین سیدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسین سیدی 0 از 5 است.

درباره دکتر حسین سیدیدکتر حسین سیدی dr hosein seyedi از دکترهای متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) تهران هستند. مطب دکتر حسین سیدی در تهران، فلکه سوم تهرانپارس، ضلع شمالی، جنب پل هوایی، پلاک 344 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسین سیدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177881125-02177867346 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسین سیدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسین سیدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسین سیدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسین سیدی متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تصویربرداری (رادیولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسین سیدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.