دکتر آذین دلیلی

دکتر آذین دلیلی

تخصص پوست، مو و زیبایی

تبریز

کد نظام پزشکی

107481
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب بلوار گلدیز

آدرس:

تبریز، رشدیه، بلوار گلدیس، نبش خیابان سعدی، درمانگاه فوق تخصصی فائق

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر آذین دلیلی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آذین دلیلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

اسماعیل
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی با اخلاق و با حوصله و دقیق و کار بلدن

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر آذین دلیلی
نوبت مطب بلوار گلدیز
رزرو آنلاین نوبت
تبریز - تبریز، رشدیه، بلوار گلدیس، نبش خیابان سعدی، درمانگاه فوق تخصصی فائق

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آذین دلیلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آذین دلیلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آذین دلیلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آذین دلیلی چقدر است؟
هزینه ویزیت آذین دلیلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آذین دلیلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آذین دلیلی کجا است؟
دکتر آذین دلیلی 1 مطب در مطب بلوار گلدیز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر آذین دلیلی را ببینید.
+
آیا دکتر آذین دلیلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آذین دلیلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آذین دلیلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آذین دلیلی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آذین دلیلی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر آذین دلیلی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر آذین دلیلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آذین دلیلی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر آذین دلیلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آذین دلیلی 5 از 5 است.

درباره دکتر آذین دلیلیدکتر آذین دلیلی dr azin dalili از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی تبریز هستند. مطب دکتر آذین دلیلی در تبریز، رشدیه، بلوار گلدیس، نبش خیابان سعدی، درمانگاه فوق تخصصی فائق واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آذین دلیلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04136663333-04136673333 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آذین دلیلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آذین دلیلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آذین دلیلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آذین دلیلی متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آذین دلیلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.