دکتر مسعود رضایی

دکتر مسعود رضایی

پزشک دندانپزشک

قزوین
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۴۸۷۲۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب میدان عدل

آدرس:

قزوین، میدان عدل به سمت میرعماد، ساختمان پزشکان اهورا، طبقه دوم، واحد ۱

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر مسعود رضایی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میدان عدل
دکتر مسعود رضایی
دکتر مسعود رضایی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مسعود رضایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مسعود رضایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مسعود رضایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مسعود رضایی چقدر است؟
هزینه ویزیت مسعود رضایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود رضایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مسعود رضایی کجا است؟
دکتر مسعود رضایی 1 مطب در مطب میدان عدل دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مسعود رضایی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مسعود رضایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود رضایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مسعود رضایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مسعود رضایی متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مسعود رضایی چه زمانی است؟
دکتر مسعود رضایی از روز یکشنبه 30 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود رضایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مسعود رضایی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مسعود رضایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مسعود رضایی 5 از 5 است.

درباره دکتر مسعود رضایی

دکتر مسعود رضایی dr masoud rezaei از دکترهای متخصص پزشک دندانپزشک قزوین هستند. مطب دکتر مسعود رضایی در قزوین، میدان عدل به سمت میرعماد، ساختمان پزشکان اهورا، طبقه دوم، واحد ۱ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مسعود رضایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02833354102 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مسعود رضایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مسعود رضایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مسعود رضایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مسعود رضایی پزشک دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پزشک دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مسعود رضایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.