%۱۰۰
پیشنهاد(از ۴ کاربر)

کد نظام پزشکی

۸۲۴۰۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب هفده شهریور جدید

آدرس:

تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، تقاطع طالقانی، ساختمان امروز، طبقه ۲

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • کارمندان دولت
 • ایرانیان

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر آرزو مهرآرا بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۴ کاربر)

%۱۰۰
۴ کاربر از ۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب هفده شهریور جدید
دکتر آرزو مهرآرا
دکتر آرزو مهرآرا

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آرزو مهرآرا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آرزو مهرآرا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آرزو مهرآرا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آرزو مهرآرا چقدر است؟
هزینه ویزیت آرزو مهرآرا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آرزو مهرآرا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آرزو مهرآرا کجا است؟
دکتر آرزو مهرآرا 1 مطب در مطب هفده شهریور جدید دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر آرزو مهرآرا، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر آرزو مهرآرا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آرزو مهرآرا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آرزو مهرآرا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آرزو مهرآرا متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آرزو مهرآرا چه زمانی است؟
دکتر آرزو مهرآرا از روز سه شنبه 25 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر آرزو مهرآرا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آرزو مهرآرا چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر آرزو مهرآرا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آرزو مهرآرا 5 از 5 است.

درباره دکتر آرزو مهرآرا

دکتر آرزو مهرآرا dr arezo mehr ara از دکترهای متخصص تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تبریز هستند. مطب دکتر آرزو مهرآرا در تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، تقاطع طالقانی، ساختمان امروز، طبقه ۲ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آرزو مهرآرا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135548105 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آرزو مهرآرا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آرزو مهرآرا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آرزو مهرآرا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آرزو مهرآرا تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آرزو مهرآرا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.